Żabka: pierwszy w Polsce upgrade do najnowszej wersji mySAP ERP ECC 6.0 | All for One Poland

Żabka: pierwszy w Polsce upgrade do najnowszej wersji mySAP ERP ECC 6.0

Żabka Polska SA podpisała kontrakt z BCC na upgrade rozbudowanej instalacji systemu SAP do najnowszej, dostępnej dopiero od maja 2006 wersji Enterprise Central Component 6.0.

Rozpoczęcie prac związanych z upgradem planowane jest na lipiec 2006. Działania prowadzone będą przez konsultantów BCC wraz z działem IT Żabki. Obecnie Żabka korzysta z wersji SAP 4.6B. Skala nowego przedsięwzięcia jest ogromna – obejmie 142 użytkowników, a wielkość bazy danych wynosi aktualnie 3 TB.

Zakres funkcjonalny projektu dotyczy następujących funkcjonalności SAP: FI – księgowość finansowa, AA – księgowość majątku trwałego, CO – controlling, TR – Treasury, MM – gospodarka materiałowa, SD – sprzedaż i dystrybucja; oraz rozwiązanie branżowe SAP Retail.

Maciej Kląskała, Dyrektor ds. Informatyki Żabka Polska, powiedział: „Żabka jako firma jest oparta na innowacyjnych metodach działania, a nasze punkty handlowe są nowocześnie zorganizowane i połączone rozległą siecią informatyczną. Z odwagą wchodzimy w złożony projekt, jakim jest upgrade do najnowszej, dostępnej na rynku wersji systemu SAP. Umożliwi nam ona korzystanie z nowych, niedostępnych wcześniej funkcjonalności. Zdecydowaliśmy się na współpracę z BCC ze względu na ich duże doświadczenie we wsparciu uprade’ów wielkich instalacji SAP”.

BCC wspierało projekty upgrade’u systemu SAP m.in. Polkomtel S.A. czy Grupie Metro.

Żabka Polska SA jest organizatorem zintegrowanej sieci sklepów typu convenience pod szyldem „ŻABKA”. Powstała w roku 2000 sieć zupełnie odmieniła oblicze polskiego handlu tradycyjnego stając się potężną siecią nowoczesnych, profesjonalnie prowadzonych sklepów z doskonałą ofertą najlepszych markowych produktów i usług. Systematycznie rozwijana sieć liczy dzisiaj już prawie 1700 sklepów. Podstawowe założenie sieci Żabka to szybkość i wygoda dokonywania zakupów. Sklepy te posiadają w swojej ofercie od 1 600 do 2 500 pozycji asortymentowych w 11 grupach branżowych. Lokalizowane są one w miejscowościach powyżej 10 000 mieszkańców, w dogodnych dla klienta punktach i charakteryzują się jednakową, wyróżniającą się wizualizacją, długimi godzinami otwarcia przez 7 dni w tygodniu oraz starannie dobranym mixem produktów i usług. Dzięki m.in. tym cechom Żabka jest siecią eleganckich, przyjaznych klientowi sklepów, które dostępne są wszędzie tam, gdzie potrzebuje ich konsument. Więcej: www.zabka.pl

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com