Konsultant SAP | Praca IT | Programista | All for One Poland

Kariera

Jest nas niemal 500: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych. Są wśród nas ekonomiści i filologowie, informatycy i logistycy… Działamy w międzynarodowym środowisku, pracujemy w nowoczesnych technologiach, tworzymy rozwiązania IT dla biznesu. Realizujemy projekty dla liderów w swoich branżach. Tu rozwijasz się każdego dnia. Dołącz do nas!

Dlaczego my

Ciągle szukamy zarówno nowych talentów i nieoszlifowanych diamentów, jak i doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin. Wysoko stawiamy poprzeczkę, ale też dużo dajemy od siebie. Tacy jesteśmy i takie wartości są dla nas ważne. Poznaj nas lepiej i zobacz, czy do nas pasujesz. Albo raczej, czy my pasujemy do Ciebie.

Ścieżki kariery

Zobacz, jak pracujemy i zdecyduj, kim chcesz być w naszej organizacji. Zaplanuj swój rozwój i konsekwentnie podążaj wybraną ścieżką kariery. Albo zmień plany i dostosuj pracę do aktualnych wyborów życiowych. Lubisz wyzwania projektowe? Może na obecnym etapie bardziej odpowiada Ci osiadły tryb pracy serwisowej? A może z doświadczeniem konsultanta chcesz spróbować sił jako kierownik projektu? U nas w ciągu roku blisko 30 naszych koleżanek i kolegów zmienia zespół na inny. A jest w czym wybierać.

Aktualności karierowe

Zobacz, co się u nas dzieje :)

Nasze biura

Komfortowe i przestronne biura w dogodnych lokalizacjach. Miejsca do spokojnej pracy i ożywionych spotkań w zespołach. Łącznie prawie 5 tys. m kw. powierzchni, na której rozwijamy nasze pomysły i realizujemy zlecenia klientów – po prostu pracujemy. Zobacz, gdzie nas znajdziesz. A może wolisz pracować z własnej kanapy?

Masz pytania? Nie znalazłeś oferty dla siebie?
Napisz do nas lub zostaw swoje CV.

Formularz kontaktowy:
  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  napisz lub zadzwoń: