Praca w IT | Kariera w SAP | All for One Poland

Kariera

All for One Poland to 500 osób: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych. Są wśród nas ekonomiści i filologowie, informatycy i logistycy… Działamy w międzynarodowym środowisku, pracujemy w nowoczesnych technologiach, tworzymy rozwiązania IT dla liderów w swoich branżach. Tu rozwijasz się każdego dnia. Dołącz do nas!

Dołącz do zespołu All for One Poland

Od stażysty po eksperta – u nas zawsze znajdzie się miejsce dla ciekawych kandydatów.

Dlaczego my

Ciągle szukamy zarówno nowych talentów i nieoszlifowanych diamentów, jak i doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin. Wysoko stawiamy poprzeczkę, ale też dużo dajemy od siebie. Poznaj nas lepiej i zobacz, czy do nas pasujesz. Albo raczej, czy my pasujemy do Ciebie.

  • ciekawy mix juniorów i seniorów zapewni Ci świeże spojrzenie oraz know-how z zakresu technologii i podejścia do pracy
  • mentor wesprze Cię w kolejnych krokach na ścieżce kariery,
  • będziesz rozwijać się podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz zdobywać potwierdzenia swoich umiejętności – certyfikaty (m.in. SAP, Microsoft)
  • ufamy sobie – otrzymasz niezbędną autonomię, uprawnienia i decyzyjność,
  • stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście,
  • jesteśmy elastyczni – możesz pracować zdalnie lub hybrydowo w naszych 6 biurach w Polsce.
  • będziesz pracować w międzynarodowej firmie, która od ponad 25 lat współtworzy rynek IT w Polsce,
  • weźmiesz udział w różnorodnych projektach dla największych firm polskich oraz międzynarodowych korporacji,
  • Twoje rozwiązania będą usprawniać biznesy setek klientów.

Ścieżki kariery

Zapoznaj się z tym jak pracujemy i zdecyduj kim chcesz być w organizacji. Zaplanuj swoją ścieżkę kariery w oparciu o swoje preferencje. Lubimy osoby, które stawiają sobie wyzwania zawodowe, dlatego jeśli po jakimś czasie zainteresuje Cię nowy obszar IT to chętnie Ciebie wesprzemy w zdobyciu tych umiejętności.

Wszystkie oferty pracy

Technologie, w których pracujemy

Nasz obszerny zestaw narzędzi technologicznych jest dostosowany do zróżnicowanych potrzeb przedsiębiorstw. Jesteśmy dumni z tego, że pozostajemy w czołówce postępu technologicznego, co pozwala nam oferować rozwiązania, które nie tylko spełniają bieżące wymagania, ale także zapewniają firmie sukces w przyszłości.

Nasze biura

Mamy zlokalizowane biura w różnych miastach w Polsce. Na co dzień w większości pracujemy zdalnie, jednak dalej cenimy sobie możliwość wspólnych spotkań w biurze, wspólne prace na projektami lub po prostu wspólne wypicie kawy. Zobacz, gdzie nas znajdziesz.

PRACUJ W IT, UCZ SIĘ BIZNESU

Akademia Konsultanta SAP

Akademia Konsultanta SAP to unikalny program szkoleniowy All for One Poland, w ramach którego możesz zdobywać kompetencje jednocześnie w technologiach IT (rozwiązania SAP) jak i wybranym przez siebie obszarze biznesu (np. finanse, HR).

Wartości All for One

W All for One Poland wyróżniliśmy 7 wartości, którymi jako biznes kierujemy się w codziennej pracy. Mają one dla nas szczególne znaczenie, ponieważ stanowią fundament działań firmy oraz tego jak kształtuje się kultura organizacji. Wszystkie siedem opisuje inną strefę działań, ale wspólnie się uzupełniają.

Rekrutacja w All for One Poland

Wiemy jak stresujący jest proces rekrutacji, dlatego u nas proces rekrutacji składa się tylko z 3 etapów. Przez całość procesu przeprowadzi Cię osoba z HR, na spotkaniu rekrutacyjnym poznasz swojego przyszłego przełożonego.

Zespół HR dokłada wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie komfortowe warunki rozmowy. Zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania, dlatego nie bój się pytać. Rekrutacja to również czas dla Ciebie i my chcemy, żebyś podjął/a najlepszą dla siebie decyzję 😊

Benefity

Blog karierowy

Przeczytaj artykuły z naszymi ekspertami, poznaj nasze zespoły i dowiedz się jak wygląda nasza praca

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.