Praca w IT | Kariera w SAP | All for One Poland

Kariera

All for One Poland to 500 osób: konsultantów SAP, programistów i ekspertów IT, kierowników projektów i specjalistów biznesowych. Są wśród nas ekonomiści i filologowie, informatycy i logistycy… Działamy w międzynarodowym środowisku, pracujemy w nowoczesnych technologiach, tworzymy rozwiązania IT dla liderów w swoich branżach. Tu rozwijasz się każdego dnia. Dołącz do nas!

Ścieżki kariery

Zobacz, jak pracujemy i zdecyduj, kim chcesz być w naszej organizacji. Zaplanuj swój rozwój i konsekwentnie podążaj wybraną ścieżką kariery. Albo zmień plany i dostosuj pracę do aktualnych wyborów życiowych. Lubisz wyzwania projektowe? Może na obecnym etapie bardziej odpowiada Ci osiadły tryb pracy serwisowej? A może z doświadczeniem konsultanta chcesz spróbować sił jako kierownik projektu? U nas w ciągu roku blisko 30 naszych koleżanek i kolegów zmienia zespół na inny. A jest w czym wybierać.

Zobacz aktualne oferty pracy

Od stażysty po eksperta – u nas zawsze znajdzie się miejsce dla ciekawych kandydatów. Przejrzyj nasze oferty. Jeśli w tej chwili nie mamy nic, co by ci odpowiadało – i tak zgłoś się do nas i prześlij swoje CV. Przyjrzymy mu się uważnie niezależnie od aktualnie prowadzonych rekrutacji. Weźmiemy je także pod uwagę w naszych przyszłych projektach.

Aktualności karierowe

Zobacz, co się u nas dzieje :)

Nasze biura

Komfortowe i przestronne biura w dogodnych lokalizacjach. Miejsca do spokojnej pracy i ożywionych spotkań w zespołach. Łącznie prawie 5 tys. m kw. powierzchni, na której rozwijamy nasze pomysły i realizujemy zlecenia klientów – po prostu pracujemy. Zobacz, gdzie nas znajdziesz. A może wolisz pracować z własnej kanapy?