Referencje | All for One Poland

Referencje

Od 1995 roku (do 2017 – jako BCC) wsparliśmy setki podmiotów w Polsce i za granicą, dostarczając im usługi i rozwiązania IT.

2000 +

projektów

400 +

firm i instytucji

50 +

krajów, w których wspieraliśmy projekty

200 +

aktywnych umów serwisowych i outsourcingowych

Case Studies

Nasi klienci o nas

Firma All for One Poland była partnerem Heineken International w Bułgarii, Belgii, Egipcie, Holandii, na Węgrzech, w Indonezji oraz Rumunii. Możemy polecić All for One Poland jako rzetelnego dostawcę usług konsultingowych SAP.

Ben Philipsen Program Manager Heineken International

Współpracowaliśmy w: Kanadzie, Korei Południowej, Austrii, Czechach, Polsce, na Węgrzech, w Rumunii i Hiszpanii. Wspólnie z naszym partnerem All for One Poland w zaplanowanym budżecie i czasie zrealizowaliśmy serię udanych i ambitnych projektów.

Leo Bergamin Head of Business Applications Bystronic

Zdecydowanie polecam All for One jako partnera w zakresie wdrożenia i rolloutów SAP w spółce wielooddziałowej. Dzięki jej doświadczeniu, ciągłości działalności, dbałości o szczegóły i umiejętnościom komunikacyjnym projekty zakończyły się sukcesem.

Jurij Petruna IT Business Solutions Director Grupa ORBICO

Współpraca uczelni z biznesem, w tym ze specjalistami od SAP, np. z All for One, jest bardzo istotna dla jakości kształcenia studentów.

Izabela Rojek prof. Uczelni, Dziekan Wydziału Informatyki, Kierownik Katedry Metod i Narzędzi Przetwarzania Danych Uniwersytet Kazimierza Wielkiego

Nowa platforma pozwala efektywnie planować roboczogodziny w stosunku do ruchu klientów i sprzedaży salonowej.

Paweł Serowik Dyrektor HR LPP

E-Time, pozwolił nam na przejście na „wyższy poziom” w zakresie planowania i zarządzania czasem pracy pracowników w jednostkach rozproszonych oraz ujednolicenie narzędzia dla naszych sklepów.

Sylwia Miszczuk Dyrektor Spółki ds. HR Sokołów - Danich Crown Group
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com