SNP zaprasza na SAP Technology Forum: 11–12 września 2018, Sopot | All for One Poland

SNP zaprasza na SAP Technology Forum: 11–12 września 2018, Sopot

Już niedługo kolejne wielkie spotkanie branży IT – SAP Technology Forum. Konferencja odbędzie się w dniach 11-12 września w Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa. SNP Poland, Złoty Partner SAP Technology Forum serdecznie zaprasza do udziału w konferencji, a szczególnie w dwóch prezentacjach z udziałem naszych ekspertów:

LPP i SNP E-Time: rewolucja w planowaniu czasu pracy. Firma LPP, największa firma odzieżowa w Europie Środkowo-Wschodniej, właściciel m.in. marek Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay, korzysta z innowacyjnej platformy zarządzania procesami HR. Składają się na nią m.in. narzędzia SAP SuccessFactors i aplikacja SNP E-Time, która skraca czas przygotowania miesięcznych grafików pracy w salonie nawet do kilku minut. SNP E-Time jest oparty o SAP Cloud Platform.

Podczas drugiego dnia konferencji zaprezentujemy w formie warsztatów „Trzy drogi, jeden cel: dobór optymalnej strategii migracji do S/4HANA”. Wybór optymalnej ścieżki migracji do S/4HANA zależy od wielu czynników, a przede wszystkim – jak złożony jest pejzaż naszych systemów, czy i jak chcemy go upraszczać. Zaprezentujemy i porównamy 3 alternatywne strategie migracji do S/4: Greenfield – zacznij od nowa, Brownfield – migracja jak upgrade, SNP Bluefield™ – kilka transformacji w jednym kroku.

Nie może tam Państwa zabraknąć, serdecznie zapraszamy do udziału.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny na stronach organizatora – SAP Polska

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.