SNP Transformation Day 2021 | All for One Poland

SNP Transformation Day, 23 marca 2021 r.

Zapraszamy na spotkania online z ekspertami od transformacji SAP

Firma pracuje na systemie SAP, planuje reorganizację, wydzielenie, sprzedaż części działalności? A może przejmowana przez firmę spółka posiada system SAP? SNP, Złoty Partner SAP, zaprasza Państwa na SNP Transformation Day 23 marca br. Podczas sesji tematycznych online, nasi eksperci podzielą się doświadczeniami z takich projektów transformacyjnych.

Każdy kryzys jest katalizatorem zmian w ekonomii. Transakcje kupna i sprzedaży przedsiębiorstw lub ich części, a także reorganizacje procesów wewnątrz firm i grup, to część normalnego życia gospodarki. Teraz jednak tych przetasowań będzie więcej niż zwykle. Efektem pandemii jest rosnąca fala zmian w biznesach naszych klientów. Te zmiany wiążą się z koniecznością realizacji złożonych projektów transformacyjnych w środowiskach SAP.

Firma pracuje na systemie SAP, planuje reorganizację, wydzielenie, sprzedaż części działalności? A może przejmowana przez firmę spółka posiada system SAP? SNP, Złoty Partner SAP, zaprasza Państwa na SNP Transformation Day 23 marca br. Podczas sesji tematycznych online, nasi eksperci podzielą się doświadczeniami z takich projektów transformacyjnych. Serdecznie zapraszamy zarówno osoby odpowiedzialne za systemy i projekty informatyczne, jak i przedstawicieli biznesu.

Prosimy o zapoznanie się z tematami webinarów i rejestrację na każdą sesję z osobna.

Agenda konferencji

10:00 – 10:15
Transformacje biznesu a SAP: nieoczywiste wyzwania, nowe możliwości

Decydenci, podejmując decyzje o zmianach biznesowych, często nie mają świadomości o ich wpływie na systemy informatyczne. Gdzie kryją się największe wyzwania i niebezpieczeństwa?

Zarejestruj się na sesję online

Michał Kunze
Dyrektor ds. Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego
SNP Poland
10:30 – 11:00
Wydzielenie, sprzedaż, przejęcie a systemy SAP

Specyfika, wyzwania i dobre praktyki dla projektów SAP typu:

 • Wydzielenie firmy lub jej części z systemu (carve out SAP)
 • Przejęcie firmy i włączenie jej do systemu SAP
 • Fuzja jednostek w systemie SAP

Zarejestruj się na sesję online

Michał Jasiński
Manager Biura Projektów
SNP Poland
11:15 – 11:45
Reorganizacja biznesu a system SAP

Specyfika, wyzwania i dobre praktyki dla projektów SAP związanych ze zmianami wewnątrz organizacji firmy i przebiegu procesów, np.

 • wydzielenie centrum usług wspólnych (Shared Services Center)
 • centralizacja procesów w ramach grupy kapitałowej
 • harmonizacje planu kont, danych podstawowych (np. Partnerów Biznesowych), roku podatkowego
 • reorganizacja systemów IT w celu wsparcia CUW

Zarejestruj się na sesję online

Krzysztof Siwiec
Dyrektor Digital Transformation Center
SNP Poland
12:00 – 12:30
Transformacje biznesowe w perspektywie HR

Podczas gdy organizacje przechodzą różne przeobrażenia, adaptując się do dynamicznie zmieniającego się rynku, HR często pozostaje w starej rzeczywistości. Ludzie odgrywają kluczową rolę w transformacji biznesu i to właśnie HR może ich do tego przygotować, zmotywować i dać innowacyjne narzędzia, które pozwolą im skupić się na celach i szybciej dostosowywać się do zmian a nawet je antycypować. Procesy i aplikacje HR zaprojektowane 10 lat temu wymagają zmiany i o tym Państwu opowiemy.

Zarejestruj się na sesję online

Michał Szymaczek
Manager ds. Rozwoju Biznesu - Zarządzanie Kapitałem Ludzkim
SNP Poland

Transformacje biznesowe SAP - zobacz nagrania z poszczególnych sesji

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com