SNP S/4HANA Conversion Set: pierwsza w Polsce certyfikacja SAP | All for One Poland

SNP S/4HANA Conversion Set: pierwsza w Polsce certyfikacja SAP

Migracja do S/4HANA - szybka, bezpieczna i przewidywalna

SNP S/4HANA Conversion Set umożliwia konwersję środowiska ERP/ECC na S/4HANA w sposób szybki, bezpieczny i przewidywalny, za z góry ustaloną cenę (już od 104 000 EUR).

SNP S/4HANA Conversion Set, jako pierwsze w Polsce rozwiązanie tego typu, otrzymało w marcu br. certyfikat SAP-Qualified Partner-Packaged Solution. Certyfikat SAP potwierdza, że to kompleksowe rozwiązanie, pozwalające w bezpieczny sposób migrować środowiska SAP, w z góry ustalonym czasie, zakresie i budżecie.

“Inicjatywa S/4HANA Conversion Factory ma na celu zapewnienie klientom SAP bezpiecznego sposobu konwersji do S/4HANA, w ramach z góry zaplanowanego budżetu i ze wsparciem kompetentnego partnera. SNP S/4HANA Conversion Set to pierwsze rozwiązanie tego typu, zakwalifikowane przez SAP w regionie Środkowej i Wschodniej Europy. Certyfikat SAP-Qualified Partner-Packaged Solution to bilet na szybką i bezpieczną podróż do świata najnowszych rozwiązań SAP" – powiedział Jochen Hecker, SAP MEE Solution Center Director.

SNP S/4HANA Conversion Set to pakiet metodyki, usług i narzędzi, które umożliwiają konwersję środowiska ERP/ECC na S/4HANA – w sposób szybki, bezpieczny i przewidywalny, za z góry ustaloną cenę (już od 104 000 EUR – wersja Standard). Pakiet przeznaczony jest dla środowisk systemowych o niskiej i średniej złożoności. Dla bardziej złożonych środowisk rekomendujemy pogłębioną analizę SNP S/4HANA Fitting, mającą na celu wypracowanie indywidualnej ścieżki migracji do S/4HANA.

SNP kompleksowo wspiera organizacje w przygotowaniu i realizacji przejścia na S/4HANA, pomagając wybrać optymalny scenariusz migracji. Łączymy kompetencje ekspertów SNP Poland od aplikacji i technologii SAP, wieloletnie doświadczenia ze złożonych projektów migracyjnych , a także – unikalne rozwiązania Grupy SNP wspierające transformację środowisk SAP.

Dowiedz się więcej o SNP S/4HANA Conversion Set i migracji do S/4HANA…

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.