Baza Standaryzowanych Programów Profilaktycznych | All for One Poland

Baza Standaryzowanych Programów Profilaktycznych

Podstawowe informacje o projekcie

Projekt finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu na rzecz obronności i bezpieczeństwa

 • wartość dofinansowania: 297 870 zł
 • wartość projektu: 1 095 418 zł
 • okres realizacji projektu: 25.11.2019-24.12.2021

Instytucje realizujące projekt:

 • Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego – Lider Projektu
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • All for One Poland sp. z o.o.

Baza Standaryzowanych Programów Profilaktycznych - szczegóły

Celem projektu jest stworzenie internetowej Bazy Standaryzowanych Programów Profilaktycznych. Jej cel to katalogowanie, inwentaryzowanie, standaryzowanie oraz ewaluacja programów profilaktycznych i innych przedsięwzięć profilaktycznych realizowanych przez jednostki Policji z całego kraju, jak również innych instytucji państwowych i samorządowych. Głównym odbiorcą Bazy będzie Komenda Główna Policji.

Aktualnie nie funkcjonuje profesjonalne narzędzie umożliwiające z jednej strony gromadzenie i efektywne korzystanie z aktualnych doświadczeń jednostek w zakresie profilaktyki, a z drugiej koordynowanie oraz nadzór nad profesjonalnym opracowywaniem programów przez jednostki Policji. Efektem takiej sytuacji jest powielanie się inicjatyw, ale także niski poziom jakości oraz skuteczności wielu z nich. Ma to związek z brakiem narzędzia umożliwiającego przegląd aktualnych przedsięwzięć.

Istnieje zatem realna potrzeba utworzenia narzędzia/bazy, która ułatwi katalogowanie, inwentaryzowanie oraz standaryzowanie programów z zakresu profilaktyki społecznej, konstruowanych i realizowanych zarówno przez Policję, jak i instytucje państwowe i samorządowe. Baza Standaryzowanych Programów Profilaktycznych będzie składać się z trzech głównych komponentów:

 • programy standaryzowane;
 • akcje i inne przedsięwzięcia profilaktyczne
 • formularz oceny jakościowej programów i innych inicjatyw profilaktycznych
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.