Akademia Konsultanta SAP | All for One Poland

Akademia Konsultanta SAP

Pracuj w IT, ucz się biznesu

Być specjalistą od najnowszych technologii IT, z których korzystają tysiące firm na świecie. A jednocześnie - rozwijać się jako specjalista biznesowy. Dzięki naszej Akademii Konsultanta SAP to możliwe!

O programie

Akademia Konsultanta SAP to unikalny program szkoleniowy All for One Poland, w ramach którego możesz zdobywać kompetencje jednocześnie w technologiach IT (rozwiązania SAP) jak i wybranym przez siebie obszarze biznesu (np. finanse, HR).

Program przeznaczony jest dla absolwentów i studentów ostatnich lat studiów. Mile widziani zwłaszcza absolwenci kierunków informatycznych i ekonomicznych.

W ciągu kilku miesięcy intensywnej nauki i szkoleń zdobędziesz wiedzę na poziomie konsultanta SAP w wybranym przez siebie obszarze funkcjonalnym systemu, jako analityk lub programista języka ABAP.

Oczekujemy dyspozycyjności w wymiarze 30-40 godzin tygodniowo.

Nauka odbywa się pod okiem mentora – lidera Twojego zespołu lub konsultanta eksperta. Pod jego kierownictwem realizujesz indywidualny plan rozwoju, w którym mieszczą się szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, szkolenia wprowadzające do SAP oraz standardowe szkolenia SAP Learning Hub. Ponadto plan rozwoju uwzględnia regularne spotkania z mentorem, zadania i ćwiczenia praktyczne w środowisku systemowym i wreszcie udział w projektach dla klientów.

Absolwenci Akademii przystępują do egzaminu certyfikacyjnego SAP.

SAP to jedno z najważniejszych słów w świecie IT. Potocznie, określenia SAP używa się w znaczeniu firmy, jak i jej produktów.

Firma SAP (SAP SE) to największy na świecie producent oprogramowania do zarządzania firmami. Programy SAP są obecne w większości krajów świata. Aplikacje SAP są dostępne w wielu językach. Z różnych rozwiązań SAP na świecie korzysta ponad 100 000 organizacji, w tym ponad 2 000 w Polsce. Wbrew utartej opinii, nie są to tylko korporacje i duże przedsiębiorstwa.

SAP jest producentem aplikacji biznesowych m.in. w obszarach:

 • ERP (Enterprise Resource Planning – planowanie zasobów przedsiębiorstwa) w tym rozwiązania dla finansów i kontrolingu, przez zaopatrzenie, gospodarkę magazynową, po zarządzanie produkcją; następnie w zarządzaniu sprzedażą i dystrybucją
 • HR (zarządzanie kapitałem ludzkim)
 • CRM (zarządzanie relacjami z klientami)
 • Business Intelligence – raportowanie i analizy

Te systemy SAP są wdrażane i rozwijane w poszczególnych firmach przez partnerów SAP. All for One jest największym partnerem SAP w Polsce.

Wystarczy zaaplikować na ofertę pracy na dowolne stanowisko konsultanta juniora SAP, objęte programem Akademia Konsultanta SAP. Sprawdź listę aktualnie oferowanych stanowisk na dole strony.

Dzięki nam wkroczysz do świata IT, zdobywając jednocześnie cenną wiedzę biznesową. W kilka miesięcy staniesz się wziętym specjalistą, a zebrane doświadczenie pozwoli Ci na uzyskanie certyfikatu SAP.

Aleksandra Jagielska-Kowalewicz
Koordynator Akademii Konsultanta SAP

Korzyści dla Ciebie

Intensywne 3-6 miesięcy

nauki i szkoleń w wybranym obszarze SAP

Ćwiczenia i zadania praktyczne

realizowane w środowisku SAP

Udział w projektach

dla klientów w Polsce i za granicą

Możliwość wyboru specjalizacji

w wybranym obszarze biznesu, lub jako programista

Kilkanaście dni szkoleń SAP

z wybranego obszaru oraz z zakresu kompetencji miękkich

Możliwość uzyskania certyfikacji SAP

w wybranym obszarze funkcjonalnym SAP

Wsparcie organizacyjne i kompetencyjne

doświadczonego mentora oraz kierownika Akademii

Indywidualny plan rozwoju

przygotowany i nadzorowany przez mentora

Umowa o pracę

na czas określony z możliwością przedłużenia

Możliwość pracy hybrydowej

(w Poznaniu + praca zdalna), po 6-tygodniowym wdrożeniu w Poznaniu (zapewniamy zakwaterowanie)

Wybierz specjalizację i aplikuj

Zobacz, jakie specjalizacje biznesowe proponujemy. Poniżej oferty pracy, objęte programem Akademia Konsultanta SAP. Wybierz ogłoszenie z Twojego preferowanego obszaru rozwoju i aplikuj.

Finanse i kontroling

Finanse, księgowość, zarządzanie płynnością

Sprzedaż i dystrybucja

Sprzedaż, dystrybucja, marketing

Gospodarka materiałowa i magazynowa

Zarządzanie zakupami, zapasami, zarządzanie magazynem

Produkcja

Zarządzanie produkcją, jakością i remontami

HR

Administracja, płace, rozwój kadr

Raporty, analizy

Analiza, raportowanie i predykcja danych z różnych obszarów biznesowych

Programowanie

ABAP to język programowania, właściwy dla systemów SAP

Przejrzyj aktualne oferty pracy

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.