SNP z autoryzacją RISE with SAP | All for One Poland

SNP z autoryzacją RISE with SAP

SNP Poland uzyskało prestiżową autoryzację RISE with SAP S/4HANA Cloud, Private Edition. Ewaluacja, która miała miejsce w lipcu br., potwierdza kompetencje naszych konsultantów w zakresie najnowszego rozwiązania ERP S/4HANA, działającego w prywatnej chmurze SAP.   

RISE with SAP to innowacyjna forma dostępu do najnowszych rozwiązań SAP w modelu abonamentowym. S/4HANA Cloud Private Edition to dedykowane środowisko chmury prywatnej SAP. Dzięki RISE firmy mogą korzystać z nowoczesnego systemu ERP od SAP w chmurze, bez ponoszenia kosztów i ryzyka związanego z utrzymaniem własnej infrastruktury sprzętowej.

SNP, największy partner SAP w Polsce, kompleksowo wspiera organizacje w przygotowaniu i realizacji przejścia na S/4HANA, pomagając wybrać optymalny scenariusz migracji. Łączymy kompetencje ekspertów SNP Poland od aplikacji i technologii SAP, wieloletnie doświadczenia ze złożonych projektów migracyjnych, a także – unikalne rozwiązania Grupy SNP wspierające transformację środowisk SAP, m.in. migrację do chmury. SNP zapewnia także usługi wsparcia dla środowisk chmurowych SAP, w tym administrację systemami.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com