O nas | All for One Poland

All for One Poland

Budujemy przewagę konkurencyjną naszych klientów

dostarczając im wysokiej jakości usługi i rozwiązania IT.

All for One Poland jest liderem rynku usług SAP w Polsce. Jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

All for One Poland to lider rynku usług SAP w Polsce. Od 25 lat (wcześniej SNP Poland, a do 2017 – BCC) zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania.

Pracujemy dla dużych i średnich firm polskich oraz dla korporacji międzynarodowych.

Nasi udziałowcy to:

 • All for One SE – wiodący partner SAP w Europie Środkowej (51% udziałów)
 • SNP SE – dostawca rozwiązań do transformacji środowisk SAP (49% udziałów)

 

All for One Poland w liczbach

Jak działamy

Partnerzy

Strategicznym partnerem All for One Poland jest SAP. Współpracujemy również m.in. z Microsoft, IBM, HP Enterprise, DELL EMC.

Więcej

Standardy pracy

Sprawdzona metodyka wdrożeniowa, światowe standardy zarządzania usługami IT i bezpieczeństwa informacji.

Więcej

Centrum Outsourcingowe All for One

Dedykowana organizacja serwisowa, kompleksowa opieka nad środowiskiem SAP i IT.

Więcej

Dowiedz się więcej

Kierownictwo

Kadrę zarządzającą All for One Poland tworzy zespół ludzi związany z firmą od wielu lat.

Więcej

Historia

Od 1995 roku współtworzymy obraz rynku IT w Polsce.

Więcej

Wyróżnienia i nagrody

Certyfikaty ISO i branżowe, prestiżowe wyróżnienia.

Więcej
Udostępnij
Drukuj:
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com