O nas | All for One Poland

O nas

One Idea Ahead

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Od ponad 25 lat (wcześniej jako SNP Poland i BCC) zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania.

To, co najważniejsze o nas.

All for One Poland w liczbach

500

konsultantów SAP, kierowników projektów, programistów, specjalistów IT

184

mln zł przychodów w 2022 roku, w tym ponad 40% z eksportu usług

2000

projektów dla ponad 500 klientów w Polsce i za granicą

200

kontraktów na usługi zarządzane, w tym chmura dla SAP, administracja systemów, serwis aplikacyjny

6

biur - centrala w Złotnikach k. Poznania; Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk i Bydgoszcz

1

numer jeden na rynku usług SAP w Polsce

Wszystko, co robimy, ma jeden cel. Usprawnienie biznesu naszych klientów.

Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu

“Dzięki naszemu unikalnemu połączeniu doradztwa w zakresie zarządzania i procesów, wiedzy branżowej i wsparcia IT oraz poprzez ciągłe innowacje w procesach i technologiach, tworzymy trwałą wartość dodaną dla naszych klientów” – z wizji All for One Group

Aktualności z życia firmy

Nowa nazwa, ten sam zespół. Byliśmy SNP Poland (do 2018 – BCC), jesteśmy All for One.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com