BCC: Wdrożenie Solution Documentation (SolDoc) – dokumentacja procesów biznesowych | All for One Poland

BCC: Wdrożenie Solution Documentation (SolDoc) – dokumentacja procesów biznesowych

W lipcu BCC zakończyło dla wiodącego producenta z branży hutniczej wdrożenie rozwiązania mającego na celu scentralizowanie dokumentacji związanej z procesami biznesowymi w obrębie, których prowadzone są projekty implementacyjne lub też utrzymaniowe.

Najważniejszym zadaniem SolDoc jest utrzymywanie całej dokumentacji w jednym miejscu. Jednak SolDoc nie jest zwykłym content serwerem, ponieważ daje możliwość zintegrowania dokumentacji np. z transakcjami, testami, incydentami, dokumentami zmian. Samo wdrożenie SolDoc miało na celu spersonalizowanie dokumentacji bezpośrednio „pod klienta”. Udało się to osiągnąć dzięki utworzeniu wzorców dokumentacji, wykorzystaniu wybranych typów dokumentacji, a także utworzeniu pełnej struktury procesów biznesowych.

Struktura w SolDoc jest swojego rodzaju przewodnikiem wspierającym w poruszaniu się po procesach biznesowych i dokumentacji załączonej do każdego kroku, który zawiera szczegółową dokumentacje funkcjonalną, techniczną, materiały do testów, materiały treningowe, a wszelkie odnalezione nieścisłości przyczyniły się do powiązania dokumentacji z dokumentami zmian w Change Request Management.

Dzięki integracji z innymi narzędziami dostarczonymi przez Solution Manager można mieć pewność, że dokumentacja będzie częściej aktualizowana, co więcej sam Solution Manager poinformuje nas jeżeli zabraknie dokumentacji dla wybranego procesu biznesowego dzięki dostępnym opcjom raportowania.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com