Certyfikat SAP dla SNP CrystalBridge | All for One Poland

Certyfikat SAP dla SNP CrystalBridge

Firma SNP Schneider-Neureither & Partner SE, wiodący globalny dostawca oprogramowania do procesów transformacji cyfrowej, otrzymała certyfikat SAP za oprogramowanie CrystalBridge Analysis Extractor 20.07, służące do integracji z SAP S/4HANA.

CrystalBridge Analysis to moduł analityczny platformy transformacji danych CrystalBridge, który umożliwia firmom przeprowadzanie złożonych projektów transformacyjnych w sposób zautomatyzowany, szybki i bezpieczny.

CrystalBridge Analysis pobiera dane z systemu SAP i importuje je do CrystalBridge.

Tam możliwa jest wizualizacja i analiza struktury SAP oraz symulacja całego projektu transformacji.

„Cieszymy się, że CrystalBridge Analysis Extractor 20.07 pomyślnie przeszedł certyfikację integracji z SAP S/4HANA” – powiedział Michael Eberhardt, Chief Operation Officer w SNP.

„Certyfikacja umożliwia nam i naszym partnerom zapewnienie firmom jeszcze lepszego wsparcia podczas projektów analizy i transformacji danych, w szczególności dotyczących SAP S/4HANA. Jednocześnie zapewnia dalszy impuls do rozwoju naszej oferty w zakresie oprogramowania”.

Polecana oferta

Poradniki

Case studies

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.