SNP zaprezentuje SAP Analytics Cloud na VII Polish Business Analytics Summit | All for One Poland

SNP zaprezentuje SAP Analytics Cloud na VII Polish Business Analytics Summit

SNP Poland zaprasza do udziału w konferencji VII Polish Business Analytics Summit, która odbędzie się w Warszawie w dniach 21-22 marca.

Szczególnie gorąco zapraszamy na prezentację naszych ekspertów na temat "SAP Analytics Cloud –raportowanie, planowanie i predykcja w chmurze nie tylko dla SAP".

W trakcie prelekcji przedstawimy studium przypadku wykorzystania SAP Analytics Cloud w przedsiębiorstwie. Narzędzie, dostępne w formule Software as a Service, łączący w sobie możliwości raportowania, planowania i predykcji bazując nie tylko na systemach SAP (m.in. S/4HANA, BW/4HANA) lecz także na systemach i bazach danych innych dostawców. Konsolidacja danych z wielu źródeł, raportowanie w czasie rzeczywistym, intuicyjne planowanie, analiza i prognozowanie szeregów czasowych, wykorzystanie klasyfikacji i regresji by odkryć czynniki wpływające na KPI, współdzielenie i komentowanie raportów tabelarycznych i kokpitów menedżerskich. Wszystko to i więcej oczami power user’a.

Serdecznie zapraszamy

Więcej informacji na stronie organizatora.

Polecana oferta

Poradniki

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com