Platforma integracyjna EDI BCC – efektywny sposób na integrację partnerów biznesowych w ramach łańcucha dostaw | All for One Poland

Platforma integracyjna EDI BCC - efektywny sposób na integrację partnerów biznesowych w ramach łańcucha dostaw

BCC przygotowało i oferuje platformę integracyjną, umożliwiającą szybkie uruchomienie elektronicznej wymiany danych (EDI) między stałymi partnerami biznesowymi. Rozwiązanie pozwala m.in. obniżyć koszty współpracy z sieciami handlowymi.

Dzięki uruchomieniu EDI z dostawcami lub odbiorcami, usprawnieniu ulega komunikacja między partnerami, skraca się czas oczekiwania na informacje i zmniejsza liczba błędów, które powstają przy manualnym wprowadzaniu danych (np. z faksów, wydruków), do systemu. Możliwe jest również wdrażanie nowych procesów biznesowych, dla których tradycyjny model przepływu komunikatów nie jest wystarczająco efektywny.

Dotychczas większość firm w Polsce – nawet użytkownicy systemów zintegrowanych – nie angażowała się w projekty EDI, z obawy przed złożonością problemu i kosztami wdrożenia. Platforma EDI BCC jest rozwiązaniem, umożliwiającym szybkie i łatwe uruchomienie EDI w firmie o dowolnej wielkości.

Platforma integracyjna EDI BCC stanowi zestaw rozwiązań organizacyjnych (jak metodyka wdrożenia, zbiór narzędzi, wzorców i przykładów), jak informatycznych (jak schemat translacji komunikatów systemowych do formatów EDIFACT i XML dla najpopularniejszych komunikatów biznesowych – zamówienie, potwierdzenie zamówienia, faktura). Transmisja danych może opierać się na tradycyjnych sieci VAN lub bezpośrednio w Internecie (e-mail lub HTTP/SOAP). Narzędzia do planowania zadań i estymacji czasu wdrożenia ułatwiają przygotowanie harmonogramu i budżetu projektu uruchomienia EDI.

Dzięki dostępności w ramach platformy integracyjnej EDI BCC gotowych rozwiązań możliwe jest znaczne skrócenie projektów uruchomienia EDI. Firmy mogą wymieniać pierwsze komunikaty elektroniczne z partnerami już po kilkunastu dniach od startu wdrożenia.

Platforma integracyjna EDI BCC może działać w pełnym outsourcingu – wówczas administracją rozwiązania zajmują się specjaliści BCC, a serwer wymiany znajduje się w serwerowni BCC. Taki model gwarantuje 100% dostępności rozwiązania, a także przejrzystość kosztów i możliwość pełnego ich zaplanowania w czasie.

Jednym z pierwszych klientów, którzy korzystają z platformy integracyjnej EDI BCC jest producent kawy Elite Cafe sp. z o.o. Wykorzystywany przez Elite system SAP został zintegrowany z systemem kluczowego odbiorcy – sieci Makro.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com