Zachem użytkuje najnowszą wersję rozwiązań SAP | All for One Poland

Zachem użytkuje najnowszą wersję rozwiązań SAP

Zakłady Chemiczne Zachem w Bydgoszczy zakończyły upgrade użytkowanego systemu SAP do najnowszej wersji 4.6c. Prace wykonali pracownicy Zakładu Informatyki i innych zakładów wchodzących w skład Zachemu, pod kierownictwem Roberta Kalinowskiego, we współpracy z zespołem konsultantów BCC.

Zachem wykorzystuje rozwiązania SAP od stycznia 2000 roku, w zakresie: finansów i kontrolingu, zarządzania płynnością finansową, gospodarki materiałowej oraz sprzedaży i dystrybucji.

Jak stwierdził Robert Kalinowski, "Współpraca naszego zespołu ze specjalistami BCC układała się doskonale – podobnie zresztą jak i podczas zakończonego już wdrożenia SAP, prowadzonego przez BCC. Współpraca z BCC oznacza dla nas nie tylko sprawną realizację przedsięwzięć informatycznych, ale także transfer wiedzy o rozwiązaniach SAP. Zdobyte dzięki temu kompetencje pozwalają naszym pracownikom samodzielnie wykonywać dużą część prac – nie tylko związanych z upgradem. To umożliwia znaczącą redukcję kosztów funkcjonowania i rozwoju systemu."

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com