Nowy zespół w BCC: e-HR | All for One Poland

Nowy zespół w BCC: e-HR

W ramach obszaru Zarządzania Kapitałem Ludzkim w BCC powstał Zespół e-HR. Team tworzą konsultanci wdrożeniowi i programiści, specjalizujący się w aplikacjach samoobsługowych (samoobsługa pracownicza – ESS, Employee Self Service; samoobsługa menedżerska – MSS, Manager Self Service), e-learningu (SAP LSO – SAP Learning Solution) oraz w rozwiązaniach z dziedziny zarządzania informacją i wiedzą pracowników.

Michał Szymaczek, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu BCC w obszarze Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, komentuje: "Rozwiązania z tej dziedziny są naturalną drogą rozwoju systemu mySAP HR u wielu naszych klientów, o czym świadczą pierwsze projekty BCC w tym zakresie, realizowane m.in. dla Makro Cash & Carry. Prowadzimy w tym zakresie również liczne przedsięwzięcia wewnętrzne. Wyodrębnienie nowego zespołu pozwoli znacznie rozbudować ofertę BCC w zakresie systemów samoobsługowych, e-learningu i zarządzania wiedzą pracowników".

Liderem zespołu jest Marcin Kraska, konsultant BCC od 2001 r., o szerokim doświadczeniu we wdrażaniu i rozwoju systemów mySAP HR i technologiach integracyjnych. Marcin Kraska jest także certyfikowanym przez Project Management Institute (PMI) kierownikiem projektu.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com