All for One Poland: 28% wzrostu przychodów w 2021 roku | All for One Poland

All for One Poland: 28% wzrostu przychodów w 2021 roku

Kolejny rok rekordów dla spółki będącej liderem polskiego rynku usług SAP. Przychody All for One Poland w 2021 roku sięgnęły 167,8 mln zł, co oznacza ponad 28% wzrost w stosunku do 2020 roku. Na koniec roku zespół specjalistów firmy liczył 469 osób – o ponad 20 osób więcej niż w 2020 roku.

„Poprzedni 2020 rok, pomimo kryzysu wynikającego z pandemii COVID, był dla nas rekordowy pod względem przychodów firmy. Drugi rok pandemii zakończyliśmy z jeszcze lepszym rezultatem, osiągając wzrost w praktycznie każdym obszarze naszego portfolio usług i rozwiązań” – powiedział Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu All for One Poland.

Największą grupę usług (już drugi rok z rzędu 50% przychodów) stanowiły usługi zarządzane dla systemów SAP, w tym serwis aplikacyjny (wsparcie użytkowników), administracja systemami oraz usługi chmury prywatnej All for One Managed Cloud.

Wśród projektów SAP wyróżniają się przedsięwzięcia związane z najnowszym pakietem ERP od SAP – S/4HANA. Są to zarówno wdrożenia, jak i migracje z poprzednich wersji systemów. Warto wyróżnić wśród nich projekt dla polskiej firmy detalicznej, polegający na dostarczeniu platformy sprzętowo-programowej dla jednego z największych w Polsce środowisk systemowych SAP. Aż 36% przychodów w 2021 roku stanowił eksport. Specjaliści firmy wspierali dziesiątki projektów SAP o zasięgu globalnym i regionalnym, w tym m.in. liczne przedsięwzięcia w Niemczech i Austrii, rollouty SAP dla korporacji ze Szwajcarii i Chorwacji, a także rozbudowaną migrację do S/4HANA dla instytucji edukacyjnej w Arabii Saudyjskiej.

Znaczącą pozycją w przychodach był też rozwój oprogramowania. W tym obszarze programiści m.in. wspierają dla firmy SNP SE rozbudowę platformy CrystalBridge do automatyzacji transformacji środowisk SAP. Równolegle rozwija się sprzedaż i wdrożenia oprogramowania autorskiego All for One Poland – w tym rozwiązań ECM i portalu samoobsługowego BeeOffice.

Najważniejszym wydarzeniem minionego roku było nabycie większościowego pakietu udziałów firmy przez All for One Group, największego partnera SAP w obszarze niemieckojęzycznym. W ślad za tym, w grudniu 2021 r. spółka SNP Poland została przemianowana na All for One Poland.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.