All for One Poland w 2022: czwarty rok na ścieżce wzrostu | All for One Poland

All for One Poland w 2022

czwarty rok na ścieżce wzrostu

Spółka będąca liderem na rynku usług SAP w Polsce, zakończyła 2022 rok niemal 10% wzrostem przychodów, a wielkość zespołu przekroczyła symboliczną barierę 500 pracowników.

Pandemia, wojna, wyhamowanie wzrostu gospodarczego – ciąg niesprzyjających wydarzeń w naszym otoczeniu wydaje się nie mieć końca. My jednak wciąż jesteśmy na ścieżce wzrostu i rozbudowujemy zespół. Rozwijamy się praktycznie w każdym obszarze, nie tylko wdrożeń, rozwoju i serwisu SAP, ale także – dostawy naszych rozwiązań software’owych, oraz usług rozwoju oprogramowania.

Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu All for One Poland

Przychody All for One Poland wyniosły 184,1 mln zł – prawie 10% więcej niż w 2021 roku. W grudniu 2022 wielkość zespołu przekroczyła 500 osób. Organizacja pracuje w modelu hybrydowym – zdalnie i w oparciu o sześć lokalizacji biurowych. Do centrali w podpoznańskich Złotnikach i biur w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Bydgoszczy, w 2022 roku dołączyło biuro w Gdańsku.

Głównym obszarem aktywności firmy pozostają usługi związane z systemami SAP, w tym – Managed Services (utrzymanie, administracja i serwis aplikacyjny) oraz wdrożenia i rozwój SAP. Rósł przy tym udział usług dotyczących instalacji SAP w chmurze, a także liczba wspieranych migracji do S/4HANA. W projektach migracyjnych i innych przedsięwzięciach transformacji SAP specjalizuje się dedykowany dział firmy – Digital Transformation Center.

Ponad 40% przychodów firmy stanowił eksport. Konsultanci i programiści All for One Poland wspierali projekty w takich krajach jak Niemcy, Szwajcaria, Bułgaria, Wielka Brytania, USA, Arabia Saudyjska. Najważniejszym rynkiem pozostaje jednak Polska. Oprócz wsparcia, wdrożeń i rozwoju systemów SAP firma rozbudowała ofertę autorskich add-onów. Wśród nich wyróżnia się pakiet All for One KSeF, umożliwiający generowanie e-faktur do Krajowego Systemu e-Faktur. Wybrało go już ponad 70 klientów.

Firma rozwinęła również rozwiązania wspierające digitalizację procesów u klientów. Udostępniona została nowa generacja pakietu All for One ECM (wersja 3.0). Platforma samoobsługi pracowniczej BeeOffice wzbogaciła się m.in. o funkcje związane z obsługą wniosków HR.

2022 rok zakończył też proces włączenia All for One Poland w struktury Grupy All for One, największego partnera SAP w Europie Środkowej, z siedzibą w Filderstadt pod Stuttgartem. Spółka All for One SE przejęła pozostałe 49% udziałów All for One Poland od poprzedniego udziałowca, firmy SNP SE.

 

Nota: zawarte powyżej informacje o przychodach są zgodne z polskimi standardami rachunkowości, przy czym mogą one różnić się od wyników Grupy All for One SE, które są publikowane zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (IFRS).

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.