United VARs: Zostaliśmy Platynowym Partnerem SAP | All for One Poland

United VARs: Zostaliśmy Platynowym Partnerem SAP

Z przyjemnością informujemy, że dołączyliśmy do globalnej sieci wiodących dostawców rozwiązań SAP – United VARs Global Partner Program.

W ramach tej inicjatywy firma All for One Poland uzyskała tym samym status Platynowego Partnera SAP.

Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu All for One Polska stwierdził: „Dołączając do sieci United VARs Global Partner Program, zamierzamy zwiększyć nasz potencjał realizacyjny w ramach programów rolloutowych SAP, które stale prowadzimy dla naszych międzynarodowych klientów. Jako lider rynku SAP w Polsce do United VARs wnosimy nasze doświadczenie i wiedzę ekspercką. Ponad 100 międzynarodowych korporacji powierzyło nam realizację rolloutów SAP w Polsce, a przeszło 300 firm korzysta z naszych rozszerzeń dostosowując swoje systemy SAP do zmian prawnych wprowadzanych w Polsce”.

United VARs to organizacja zrzeszająca wiodących na rynku dostawców rozwiązań SAP dla średnich firm. Tworzy ją 50 czołowych sprzedawców typu VAR (Value Added Reseller) działających w ponad 90 krajach i zatrudniających 10 000 certyfikowanych konsultantów SAP, obsługujących ponad 8 000 klientów na całym świecie. Aby zapewnić klientom SAP usługi najwyższej klasy, firmy pretendujące o członkostwo w United VARs muszą przejść weryfikację przez SAP SE.

„Cieszymy się, że możemy powitać All for One Poland w naszej organizacji – powiedział Detlef Mehlmann, Dyrektor Zarządzający United VARS.  „To wspaniale mieć na pokładzie kolejnego wiodącego dostawcę rozwiązań SAP, który ma ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie projektów SAP w Polsce i międzynarodowych rolloutów SAP.”

 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.