All for One Group zwiększa do 100% pakiet udziałów w All for One Poland | All for One Poland

All for One Group zwiększa
do 100% pakiet udziałów
w All for One Poland

Z dniem 22 grudnia 2022 r., All for One Group SE przejęło od SNP Schneider-Neureither & Partner SE pozostały pakiet ok. 49% udziałów w spółce All for One Poland. Całkowite przejęcie zwiększy potencjał Grupy w zakresie wdrażania transformacji SAP S/4HANA i realizacji międzynarodowych projektów.

Wcześniej, na początku października 2021 r.,. All for One Group SE, wiodąca grupa konsultingowa i informatyczna w obszarze niemieckojęzycznym, nabyła od SNP większościowy pakiet udziałów (ok. 51%) w polskiej spółce od dotychczasowego udziałowca.

„Przejmując całą firmę, zwiększamy nasze możliwości w zakresie wdrażania pełnego zakresu technicznej konwersji do SAP S/4HANA. Są to kompetencje, których coraz bardziej potrzebujemy, by sprostać wymaganiom naszej dużej bazy klientów SAP. Pełna integracja zespołu z Polski i jego bogate doświadczenie w międzynarodowym środowisku pozwoli nam również bardziej skoncentrować się na dużych projektach międzynarodowych — wyjaśnia Michael Zitz, jeden z prezesów All for One Group. — Współpracujemy ze spółką All for One Poland od ponad roku i bardzo doceniamy rozległą wiedzę i wyjątkowy profesjonalizm naszych polskich kolegów”.

„Przejęcie pozostałych udziałów i zwiększenie ich pakietu do 100% ma przede wszystkim na celu stymulowanie wzrostu All for One Group — dodaje Stefan Land, dyrektor finansowy All for One Group. — Nie ucierpi na tym nasza dobra i bliska współpraca z SNP, wręcz przeciwnie. Przeprowadzając u naszych klientów transformacje SAP S/4HANA będziemy nadal korzystać zarówno z oprogramowania SNP CrystalBridge®, jak i z metody selektywnej migracji danych przy użyciu SNP BLUEFIELD™”.

Więcej na stronie All for One Group.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.