Zapraszamy na Konferencję CFO STRATEGIES 2021 | All for One Poland

Zapraszamy na Konferencję CFO STRATEGIES 2021

8-9 kwietnia 2021, online

Jako partner wydarzenia, serdecznie zapraszamy na Konferencję „CFO STRATEGIES 2021. Strategies for safe growth in „new normality”, która odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia 2021.

Szczególnie zapraszamy na sesję prowadzoną przez SNP „Digitalizacja zarządzania czasem pracy w służbie wzrostu rentowności firmy”. Nasz ekspert Michał Szymaczek zaprezentuje:

 • Jak zmniejszyć koszty planowania czasu pracy bez szkody dla wydajności
 • Jak zaangażowanie pracowników w planowanie pracy może zmniejszyć fluktuację kadr
 • Czy możemy pozytywnie wpłynąć na wyniki firmy przez zmianę modelu zarządzania czasem pracy
 • „Czas to pieniądz” – zwłaszcza tam, gdy planowanie czasu pracy dotyczy setek czy tysięcy osób

Więcej informacji na stronie Organizatora.

Dowiedz się więcej o SNP E-Time

Zobacz, co możesz osiągnąć dzięki nowoczesnemu zarządzaniu czasem pracy. Poznaj case studies i poradniki.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com