Od 1 kwietnia 2024: zmiany w Zarządzie All for One Poland | All for One Poland


zmiany w Zarządzie
All for One Poland

Od 1 kwietnia 2024

All for One Poland ogłasza zmiany w swoim kierownictwie – od 1 kwietnia 2024 roku nowym Prezesem Zarządu został Michał Kunze, zastępując Bartłomieja Buszczaka, który zarządzał firmą od 2008 roku. Ponadto Piotr Adanowicz objął stanowisko Dyrektora Działu Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego oraz Członka Zarządu, a Wojciech Paczkowski został Dyrektorem Działu Rozwoju Oprogramowania.

“Cieszę się z możliwości współtworzenia kolejnego rozdziału historii All for One – mówi Michał Kunze oraz dodaje – będziemy nadal wdrażać innowacyjne rozwiązania SAP dla biznesu, zapewniać utrzymanie systemów IT i usługi bezpieczeństwa IT oraz dostarczać rozwiązania do digitalizacji procesów i oprogramowanie szyte na miarę. Wszystko, czym się kierujemy, ma jeden niezmienny cel – usprawnienie biznesu naszych klientów".

Michał Kunze jest związany z firmą od 23 lat. Zaczynał od roli programisty i kierownika projektów, potem zarządzał pracami zespołu Biura Projektów, by następnie kierować Działem Rozwoju Oprogramowania oraz Działem Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego. Nadzorował dziesiątki projektów SAP w kilkunastu krajach świata. Jednocześnie aktywnie rozwijał obszar oprogramowania – zarówno autorskich produktów All for One (np. BeeOffice czy ECM), jak i rozwiązań szytych na miarę (custom development).

Michael Zitz, jeden z prezesów All for One Group komentuje: „Zarządzanie spółką All for One Polska przejął Michał Kunze, niezwykle doświadczony i zdolny menedżer. Bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję na bliską współpracę z Michałem. Jako wiodący partner SAP, będziemy wspólnie nadal wspierać kompleksową digitalizację i transformację naszych polskich i międzynarodowych klientów".

Tym samym, zakończyła się 17-letnia misja zarządzającego firmą Bartłomieja Buszczaka. Przez trzy miesiące, od 1 kwietnia do 30 czerwca, jako Członek Zarządu, będzie wspierał Michała Kunze w przejęciu obowiązków i zapewniając płynność działań firmy. “Uznałem, że przyszedł czas na nowe wyzwania, ale jestem dumny z tego, co udało nam się osiągnąć. Jestem związany z firmą od 1996 roku – praktycznie od samego początku jej działania jako BCC. Wspólnie z zespołem zbudowaliśmy od podstaw markę największej polskiej firmy wdrożeniowej SAP, realizującej ambitne projekty IT dla globalnych klientów. Kontynuowaliśmy naszą międzynarodową przygodę, dołączając kolejno do Grupy SNP, a w 2021 do All for One Group. Nasza spółka wciąż się rozwija, notując wzrosty przychodów w kolejnych latach i rozbudowując zespół, który obecnie liczy już ponad 500 osób. Wiem, że firma jest w doskonałej kondycji, i powierzam ją w doświadczone ręce moich wieloletnich współpracowników" – podkreślił Bartłomiej Buszczak.

„Bartłomiej rozwinął All for One Poland w liczącą się krajową spółkę zależną o mocnej pozycji, która znacząco przyczynia się do naszego sukcesu jako globalnego numeru 1 w obszarze transformacji w SAP S/4HANA. Dzięki Bartłomiejowi nasza spółka zdobyła wiodącą pozycję na polskim rynku SAP. Ponadto zawsze kierował się on zasadą stawiania klienta na pierwszym miejscu. Chciałbym mu podziękować za wieloletnie, niestrudzone zaangażowanie i zawsze doskonałą współpracę, także w zakresie integracji All for One Poland z Grupą” — dodaje Michael Zitz.

W ślad za zmianą na stanowisku prezesa All for One Poland dokonało również innych ważnych nominacji na stanowiska istotne dla rozwoju spółki. Piotr Adanowicz, pełniący funkcję Managera ds. Rozwoju Biznesu w obszarze Łańcucha Dostaw, został powołany na stanowisko Dyrektora Działu Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego oraz Członka Zarządu. Ponadto stanowisko Dyrektora Działu Rozwoju Oprogramowania objął dotychczasowy Wicedyrektor tego działu – Wojciech Paczkowski.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.