SNP Poland częścią Grupy All for One | All for One Poland

SNP Poland częścią Grupy All for One

Z dniem 1 października br. wiodący partner SAP w Niemczech, firma All for One Group SE przejmuje 51% udziałów w SNP Poland od dotychczasowego udziałowca – SNP SE. Przejęcie pozostałej części udziałów jest planowane w kolejnych latach.

All for One Group jest jednym z największych partnerów SAP w obszarze niemieckojęzycznym. Specjalizacja grupy to wdrożenia SAP w branży motoryzacyjnej, maszynowej, a także produkcji dóbr konsumpcyjnych. Około połowy z 355 mln EUR przychodów (dane za rok podatkowy 2019/2020) generują SAP Managed Services, w tym usługi cloud dla SAP i serwis aplikacyjny (SAP AMS). Grupa, z centralą w Filderstadt koło Stuttgartu, zatrudnia około 1900 osób w 6 krajach. All for One jest także partnerem SNP SE, wykorzystując rozwiązania SNP do migracji swoich klientów do S/4HANA.

„Nasze kompetencje i oferta w pełni wpisują się w portfolio rozwiązań nowego udziałowca. Nasze obszary działania pozostają niezmienne: wdrożenia i rozwój SAP, usługi zarządzane SAP, a także bezpieczeństwo IT i rozwój oprogramowania. Jako część Grupy All for One zamierzamy wzmocnić pozycję lidera na polskim rynku usług SAP i zdobywać kolejne kontrakty międzynarodowe. Planujemy też wzrost skali zespołu, m.in. w ramach wsparcia migracji klientów All for One do S/4HANA. Jako partner SNP będziemy korzystać z unikalnych rozwiązań SNP do transformacji SAP, w tym platformy CrystalBridge” – powiedział Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu SNP Poland.

Zmiana właścicielska nie wiąże się z żadnymi zmianami w zakresie realizowanych projektów i kontraktów serwisowych z naszymi klientami i partnerami. Natomiast, w perspektywie kilku tygodni, planowana jest zmiana nazwy spółki na All for One Poland sp. z o.o., a także domeny adresów e-mail i www.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.