SNP Poland: 18% wzrostu przychodów w trudnym 2020 roku | All for One Poland

SNP Poland: 18% wzrostu przychodów w trudnym 2020 roku

Lider na polskim rynku usług SAP zakończył kryzysowy rok 2020 z rekordowym w 25-letniej historii poziomem przychodów. 

Wyniki zostały podsumowane na spotkaniu pracowników firmy 12 marca br. „Jubileuszowy, 25 rok działalności naszej firmy był równocześnie najtrudniejszym rokiem, z uwagi na bezprecedensowy kryzys związany z COVID. Funkcjonowanie i świadczenie usług niemal w 100% w trybie zdalnym okazało się relatywnie łatwym zadaniem. Dużo większym wyzwaniem było odłożenie w czasie przez naszych klientów wielu wcześniej planowanych projektów. Z tej próby wyszliśmy zwycięsko. Dziękuję wszystkim pracownikom za intensywną pracę w kryzysowych warunkach, oraz naszym klientom – za okazane nam zaufanie i kontynuację współpracy. 2020 rok zakończyliśmy rekordowymi przychodami, dodatnim wynikiem finansowym – i do tego, w zespole większym niż na koniec 2019 roku” – powiedział Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu SNP Poland.

Przychody SNP Poland przekroczyły 131 mln zł, w porównaniu do 110 mln za 2019 rok. Aż o jedną trzecią wzrosły przychody spółki z usług stałych. „W 2020 roku nasi klienci znacząco rozszerzyli współpracę z nami w zakresie usług zarządzanych dla systemów SAP. Dotyczy to zarówno usług prywatnej chmury SNP Managed Cloud, jak i wsparcia użytkowników SAP, czyli serwisu aplikacyjnego” – skomentował Waldemar Sokołowski, Dyrektor ds. Usług IT SNP Poland.

Na rekordowe rezultaty złożyły się również przychody z wdrożeń i rozwoju SAP, w tym systemu ERP S/4HANA i rozwiązań chmurowych HR SuccessFactors, a także ze sprzedaży własnych rozwiązań SNP – w tym systemu SNP ECM, portalu samoobsługi pracowniczej BeeOffice oraz platformy zarządzania czasem pracy SNP E-Time.

„W realizowanych przez nas pracach widać również wyraźny wzrost zadań związanych z cyfryzacją i automatyzacją procesów u klientów, także z wykorzystaniem mechanizmów Robotic Process Automation i Machine Learning. Innowacyjnym przedsięwzięciem jest rozwój platformy CrystalBridge do automatyzacji transformacji środowisk SAP, który wspieramy na zlecenie SNP SE. W ten projekt stale zaangażowanych jest ponad 20 naszych programistów” – skomentował Michał Kunze, Dyrektor ds. Konsultingu, Serwisu Aplikacyjnego i Rozwoju Oprogramowania SNP Poland.

Obecnie firma zatrudnia niemal 450 osób, w tym konsultantów, kierowników projektów, administratorów a także rosnącą grupę programistów.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.