SNP Online HR Day | All for One Poland

SNP Online HR Day, 15 października 2020 r.

Zapraszamy na spotkania z ekspertami od rozwoju HR

15 października br. serdecznie zapraszamy na prowadzone przez naszych ekspertów sesje online poświęcone strategii HR i narzędziom IT wspierającym rozwój kapitału ludzkiego.

Zapraszamy Państwa na SNP Online HR Day 15 października. Podczas sesji tematycznych, prowadzonych w skondensowanej formie 18-minutowych prezentacji, nasi eksperci przedstawią aktualne wyzwania w obszarze HR.

Twierdzenie, że 2020 rok jest wyjątkowy, stało się już dawno banałem. Nie zmienia to faktu, że osoby zaangażowane w zarządzanie kapitałem ludzkim stanęły przed kolejnymi wyzwaniami. Jak pogodzić nieustanną pogoń za wydajnością z dążeniem do zapewnienia zadowolenia pracownika? Jak narzędzia IT mogą wesprzeć rozwój personelu?  Czy i jak migrować do nowych, chmurowych rozwiązań HR? Do tych znanych już dylematów doszły kolejne, związane z kryzysową rzeczywistością.

Podczas SNP Online HR Day postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie, czym jest nadchodząca normalność 2.0 dla zarządzających kapitałem ludzkim, a także – co nowa rzeczywistość oznacza dla użytkowników rozwiązań HR od SAP.

Naszymi specjalnymi gośćmi są: Rafał Żak – trener i mówca motywacyjny, prowadzący projekty rozwoju kompetencji menedżerskich, trenerskich i coachingowych; oraz Anna Gnoińska, ekspert w zakresie strategii HR i cyfrowej transformacji.

Prosimy o zapoznanie się z tematami sesji i rejestrację na każdą sesję z osobna.

Agenda konferencji

09:00 - 9.18
Sztuka błądzenia

Każdy z nas się myli, warto zatem zadbać o to, żeby robić to doskonale. Popełnianie błędów i uczenie się na nich jest podstawą rozwoju. Budowanie kultury organizacyjnej akceptującej niepowodzenia – to się opłaca. Zatem – jak zabezpieczać się przed błędami i jak przechodzić przez porażki? Jak budować w pracownikach wytrwałość względem niepowodzeń i nastawienie na dalszy rozwój?

Zarejestruj się na sesję online…

Rafał Żak

Trener, coach, mówca
09:30 - 09:48
HR i normalność 2.0. Jak przygotować strategię na 2021 rok?

Co się zmieniło w HR w czasach pandemii i jaki to ma wpływ na pracę nas wszystkich teraz i w przyszłości? Co to oznacza dla strategii rozwoju narzędzi HR? Na czym się skupić, w sytuacji niepewności planując projekty biznesowe i informatyczne dla HR na rok 2021?

Zarejestruj się na sesję online…

Anna Gnoińska

REVIT.HR
Michał Szymaczek
Manager ds. Rozwoju Biznesu - Zarządzanie Kapitałem Ludzkim
SNP
10:00 - 10:18
Co dalej z narzędziami HR od SAP? Dylematy i rozwiązania.

W ciągu ostatnich 9 lat (począwszy od 2011 roku, w którym SAP zakupił SuccessFactors) oferta SAP w obszarze HR przeszła rewolucyjne zmiany. W natłoku informacji czasem trudno podejmować racjonalne decyzje dotyczące rozwoju systemów HR. Jakie zatem warianty rozwoju systemów HR mają do dyspozycji obecnie klienci SAP?

Zarejestruj się na sesję online…

Michał Szymaczek
Manager ds. Rozwoju Biznesu - Zarządzanie Kapitałem Ludzkim
SNP
10:30 - 10:48
Jak zmigrować do chmury SuccessFactors?

W najbliższych latach czeka nas fala projektów migracyjnych do SuccessFactors. W większości będzie to przesiadka z kadr i płac w SAP ERP HR do SuccessFactors EC i EC Payroll. Opowiemy krótko o strategii migracji oraz możliwościach jej automatyzacji. Jest to pozycja obowiązkowa dla tych, którzy planują taki projekt.

Zarejestruj się na sesję online…

Łukasz Szymankiewicz
Konsultant SAP HR
SNP
Michał Szymaczek
Manager ds. Rozwoju Biznesu - Zarządzanie Kapitałem Ludzkim
SNP
11:00 - 11:18
SuccessFactors EC Payroll – nowa lista płac od SAP w chmurze

SF EC Payroll to nowa odsłona rozwiązania płacowego SAP. Czy jest to dobrze znane rozwiązanie SAP PY po facelifitingu w chmurze, czy może zupełnie nowa aplikacja? Czy warto się przesiadać? Co możemy zyskać, decydując się na SF EC Payroll?

Zarejestruj się na sesję online…

Witold Wieromiej
Lider Zespołu Zarządzania Kadrami
SNP
11:30 - 11:48
Pracownik, kierownik, dział HR. 3 perspektywy nowoczesnego zarządzania czasem pracy

System do zarządzania czasem pracy może się stać czymś więcej niż jedną z wielu aplikacji HR. Za pomocą narzędzia IT możemy nie tylko zautomatyzować planowanie czasu, ale sprawić, by praca stała się fantastycznym doświadczeniem dla kierownika i pracownika. SNP E-Time definiuje na nowo podejście do czasu pracy, niezależnie od wielkości organizacji.

Zarejestruj się na sesję online…

Michał Szymaczek
Manager ds. Rozwoju Biznesu - Zarządzanie Kapitałem Ludzkim
SNP
Michał Rogowski
Konsultant SAP HR
SNP
12:00 - 12:18
Wyzwania zarządzania efektywnością pracowników i jak sobie z nimi poradzić przy pomocy SuccessFactors Performance & Goals

Przyzwyczailiśmy się do rytuałów definiowania celów rocznych i ocen okresowych. Roczne formalne przeglądy wyników i statyczne cele nie sprawdzały się przed pandemią i tym bardziej nie sprawdzą się teraz. Pokażemy Państwu jak można przy pomocy SuccessFactors zamienić tę rutynę w ciągły, efektywny dialog z pracownikiem.

Zarejestruj się na sesję online…

Michał Szymaczek
Manager ds. Rozwoju Biznesu - Zarządzanie Kapitałem Ludzkim
SNP
12:30 - 12.48
Jak zaangażować pracowników w planowanie ich rozwoju?

Definiowanie celów rozwojowych i ich weryfikacja po roku… To jest mało skuteczne. Co by się stało, gdybyśmy dali pracownikom narzędzie do planowania swojej kariery i pozwolili im budować swoją ścieżkę rozwoju? Zobacz, jak SuccessFactors w prosty sposób może zwiększyć zaangażowanie pracowników.

Zarejestruj się na sesję online…

Michał Szymaczek
Manager ds. Rozwoju Biznesu - Zarządzanie Kapitałem Ludzkim
SNP
13:00 - 13.18
Przenieś swoje środowisko raportowe HR do Fiori i SuccessFactors

Udostępnij użytkownikom raporty w wygodnej, atrakcyjnej wizualnie formie, przy zachowaniu dotychczasowej użyteczności i bez potrzeby logowania się do systemu on-premise. Unikalne narzędzia SNP pozwalają udostępnić pracownikom raporty, do których są przyzwyczajeni, w aplikacji UI5 – w środowisku SuccessFactors, czy szerzej – Fiori. Korzyści przedstawimy na przykładzie raportów dotyczących planowania czasu pracy.

Zarejestruj się na sesję online…

Adam Budnicki
Konsultant SAP HR
SNP
13:30 - 13.48
E-dokumentacja HR – cyfrowo, komfortowo

Korzyści z prowadzenia dokumentacji kadrowej w formie e-teczek, czyli elektronicznych akt osobowych, w nowej rzeczywistości stają się jeszcze bardziej widoczne. Digitalizacja dokumentów HR to wygoda zarówno dla działów HR, dla kierowników liniowych, jak i samych pracowników.

Zarejestruj się na sesję online…

Waldemar Burzych
Team Lead QA & Implementations
SNP
14:00 - 14.18
Automatyzacja obsługi typowych spraw pracowniczych na platformie BeeOffice

Samoobsługa pracownicza w obszarze HR: plany urlopowe, elektroniczne wnioski urlopowe, rejestracja czasu pracy, typowe wnioski z jakimi pracownicy zgłaszają się do kadr – te i inne sprawy realizują już tysiące pracowników za pomocą platformy BeeOffice.  Zapraszamy na demonstrację najczęściej wykorzystywanych funkcji samoobsługi w portalu BeeOffice.

Zarejestruj się na sesję online…

Anna Bochiński
Key Account Manager
SNP
14:30 - 14.48
SNP E-Payslips: wdróż w tydzień e-paski płacowe w SAP

Przesyłaj informacje o wynagrodzeniu e-mailem do pracowników, bezpośrednio z SAP HR lub SuccessFactors, przy zagwarantowaniu pełnej poufności danych. To się opłaca. Masz wątpliwości? Pokażemy symulację kosztów i zwrotu z inwestycji.

Zarejestruj się na sesję online…

Kordian Polarny
Lider Zespołu eHR
SNP
15:00 - 15.18
Rozwój w świecie przyszłości

Jakie wymogi będzie przed nami stawiał świat przyszłości? Jakie kompetencje wydają się dzisiaj najważniejsze w kontekście rozwoju w kolejnych latach? Co to znaczy, że oduczanie podstawą rozwoju kompetencji? Czy ludzie w świecie sztucznej inteligencji zmienią swoje preferencje co do uczenia się?

Zarejestruj się na sesję online…

Rafał Żak

Trener, coach, mówca

Wybierz tematy prezentacji na poprawiny SAP HR Day

Wkrótce będziemy Państwa zapraszać na „poprawiny” SNP Online HR Day w dniu 17 listopada, podczas których nasi eksperci przedstawią online kolejne tematy związane z chmurową platformą SAP SuccessFactors.

Agenda „poprawin” zależy od Państwa. Zapraszamy do wskazania trzech tematów podczas rejestracji na sesjach SNP HR. Te, na które zagłosuje najwięcej osób, znajdą się w agendzie.

 1. SuccessFactors – aplikacje mobilne dla pracowników i kierowników
 2. SuccessFactors Learning – co dla kierownika i pracownika?
 3. SuccessFactors – planowanie sukcesji
 4. Nowe narzędzie do raportowania HR – SAP SuccessFactors People Analytics
 5. Wykorzystanie platformy społecznościowej SAP JAM w komunikacji z pracownikami
 6. SAP SuccessFactors Presentations  – przegląd talentów w firmie przy pomocy dynamicznych prezentacji
 7. Migracja do SAP SuccessFactors – doświadczenia kierownika projektu
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.