SNP Poland dołączy do Grupy All for One | All for One Poland

SNP Poland dołączy do Grupy All for One

SNP SE i All for One Group SE ogłosiły plan przejęcia SNP Poland przez All for One. Akwizycja większościowego pakietu udziałów jest planowana na I kwartał 2021 r.

All for One Group jest jednym z największych partnerów wdrożeniowych SAP w obszarze niemieckojęzycznym. Kluczową specjalizacją All for One są wdrożenia systemów SAP w branży motoryzacyjnej, maszynowej, a także produkcji dóbr konsumpcyjnych. Około połowy z 359 mln EUR przychodów (dane za 2019 r.) generują SAP Managed Services, w tym usługi cloud dla SAP i serwis aplikacyjny (SAP AMS). Grupa, z centralą w Filderstadt koło Stuttgartu, zatrudnia ponad 1800 osób w 6 krajach. All for One jest także partnerem SNP SE, w zakresie planowanej migracji 2500 klientów firmy do środowiska SAP S/4HANA.

Lars Landwehrkamp, CEO All for One Group wyjaśnia powody planowanego przejęcia: „Chcemy, by SNP Poland wsparło nas w intensywnym wzroście. Po pierwsze – dostarczając kompetencje w zakresie technicznych konwersji do S/4HANA, których rosnącej fali spodziewamy się u naszych klientów. Po drugie – realizując duże międzynarodowe projekty SAP, które odgrywają coraz większą rolę w naszej grupie. W tym międzynarodowym środowisku SNP Poland ze swoim czterystuosobowym zespołem wnosi nie tylko cenny ludzki kapitał, ale także wieloletnie doświadczenie”.

Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu SNP Poland komentuje: „Kompetencje i oferta SNP Poland idealnie wpisują się w portfolio usług i klientów naszego przyszłego udziałowca. Nasze obszary działania pozostają niezmienne: wdrożenia i rozwój SAP, usługi zarządzane SAP, a także bezpieczeństwo IT i rozwój oprogramowania. Dołączając do Grupy All for One, zamierzamy wzmocnić pozycję lidera na polskim rynku usług SAP i zdobywać kolejne kontrakty międzynarodowe. Liczymy na wzrost skali działania i rozwój zespołu – również dzięki planowanej migracji klientów All for One do S/4HANA. W ramach partnerstwa All for One z SNP będziemy korzystać z unikalnych rozwiązań do transformacji SAP, w tym platformy CrystalBridge”.

Planowane przejęcie nie wiąże się z żadnymi zmianami w zakresie realizowanych projektów i kontraktów serwisowych SNP Poland z klientami i partnerami.

Zobacz też: informacja na stronie All for One

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.