BeeOffice – nowości produktowe – listopad 2022 | All for One Poland

BeeOffice

nowości produktowe
listopad 2022

W związku z ciągłym rozwojem aplikacji BeeOffice, przedstawiamy najważniejsze zmiany i udogodnienia jakie wprowadziliśmy w ostatnich tygodniach.

NOWE STAWKI DIET I RYCZAŁTÓW NOCLEGÓW ZAGRANICZNYCH

W dniu 29.11.2022 do systemu zostały wprowadzone nowe stawki diet i ryczałtów noclegów zagranicznych, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 25 października 2022. Podwyżki dotyczą m.in. Wielkiej Brytanii, Austrii, Włoch, Belgii, Grecji, Danii czy Francji. W przypadku niektórych krajów, jak np. Niemcy zmieniono tylko limit kosztów za nocleg. System uwzględni także przepisy przejściowe tj. w przypadku podróży służbowej na obszarze kraju, rozpoczętej i niezakończonej przed dniem wejścia w życie rozporządzenia, należności z tytułu podróży służbowej ustala się – za czas podróży przypadający przed dniem 29.11.2022r. – na podstawie przepisów dotychczasowych); za czas podróży przypadający od dnia 29.11.2022 – na podstawie nowych przepisów.

TERMINARZ NA 2023 I 2024

Do BeeOffice zostały wgrane wszystkie święta i dni ustawowo wolne na rok 2023 i 2024. Zapraszamy do uzupełniania planów urlopowych.

FILTROWANIE LIST – BARDZIEJ PRZYJAZNE

Wprowadziliśmy nowe oznaczenia filtrów – w celu łatwiejszego rozróżnienia czy mamy założone filtry na listach, zostało wprowadzone oznaczenie, które pojawia się w momencie ograniczenia któregoś z filtrów:

 

Rozbudowaliśmy także szybką konfigurację listy, która jest najczęściej wykorzystywana przez użytkownika. Teraz klikając przycisk „dyskietki”, możemy stworzyć swój własny widok listy, który będziemy mogli zawsze szybko odszukać.

Zmiana dotyczy wszystkich list z dostępną opcją filtrowania w BeeOffice.

NOWA FUNKCJONALNOŚĆ: GRUPOWE WNIOSKI CZASU PRACY

Moduł „Sprawy osobowe” został rozbudowany o kolejny komponent – „Grupowe wnioski czasu pracy”. Dzięki tej funkcjonalności pracownicy mogą składać ten sam typ wniosku na więcej niż 1 dzień. Ma to szczególne znaczenie obecnie, w dobie rozwoju pracy zdalnej i hybrydowej. Wypełnienie wniosku tylko raz oszczędza czas zarówno pracownika jak i przełożonego, które go akceptuje. We wnioskach grupowych możemy skonfigurować dowolny, inny typ wniosku, który będzie wykorzystywany w rejestracji czasu pracy (np. wniosek o nadgodziny).

Jeśli są Państwo zainteresowani uruchomieniem tej funkcjonalności, prosimy o kontakt z nami, w odpowiedzi Państwa opiekun handlowy przedstawi ofertę.

 

 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.