Grupa All for One uzyskuje autoryzację GROW with SAP | All for One Poland

Grupa All for One uzyskuje autoryzację GROW with SAP

Grupa All for One Group ogłosiła dzisiaj, że uzyskała autoryzację GROW with SAP. Celem oferty GROW with SAP jest wsparcie firm we wdrożeniu ERP w chmurze. W jej ramach klienci otrzymują dostęp do rozwiązań, najlepszych praktyk, do usług przyspieszających wdrażanie oraz do społeczności. Zapewnia to możliwość przejścia na SAP S/4HANA Cloud Public Edition szybko, w sposób przewidywalny i z ciągłymi innowacjami.

Grupa All for One spełniła rygorystyczne kryteria kwalifikacyjne SAP, aby uzyskać autoryzację GROW with SAP, która obejmuje gotowość do wejścia na rynek i status kompetencji. Autoryzacja ta została udzielona dla All for One w Austrii, Niemczech i Polsce.

„Jako jeden z wiodących partnerów SAP na świecie, możemy zaoferować każdej firmie odpowiedni system SAP. Wieloletnie doświadczenie całego naszego zespołu oraz certyfikat GROW with SAP są gwarancją sukcesu przy wdrażaniu rozwiązań Cloud ERP z nami jako partnerem strategicznym” – mówi Horst Lambauer, Dyrektor Zarządzający All for One SE.

Autoryzacja Grow with SAP dla All for One to dobra nowina dla polskiego rynku. Jako partner SAP, łączymy prawie 30-letnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań ERP w Polsce, z zaletami najnowszej oferty SAP w zakresie ERP – systemu S/4HANA Cloud

Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu All for One Poland.

Zwiększamy konkurencyjność firm w cyfrowym świecie. W tym celu łączymy w jednym miejscu doradztwo w zakresie strategii i zarządzania, doradztwo procesowe oraz wiedzę branżową i technologiczną z doradztwem i usługami IT. Wraz z 2800 ekspertami od wiodących technologii, takich jak SAP, Microsoft i IBM, koordynujemy współdziałanie między wszystkimi aspektami konkurencyjności.

Podstawą GROW with SAP jest przewidywalne, opłacalne i szybkie wdrożenie oraz możliwość dalszego skalowania w przyszłości.

 

Tu potrzebna jest chmura

Piotr Ferszka, Prezes SAP Polska

O ofercie GROW with SAP, różnicach pomiędzy GROW i RISE with SAP, a także innych nowościach produktowych rozmawiamy z Piotrem Ferszką, Prezesem Zarządu i Dyrektorem Zarządzającym SAP Polska.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.