SNP Financial Day 2020 | All for One Poland

SNP Financial Day 2020, 28 października 2020 r.

Zapraszamy na spotkania online z ekspertami od finansów w SAP

SNP, Złoty Partner SAP, zaprasza Państwa na SNP Financial Day 28 października. Podczas sesji tematycznych, prowadzonych w skondensowanej formie 18-minutowych prezentacji online, nasi eksperci przedstawią aktualne wyzwania i rozwiązania w obszarze finansów.

SNP, Złoty Partner SAP, zaprasza Państwa na SNP Financial Day 28 października. Podczas sesji tematycznych, prowadzonych w skondensowanej formie 18-minutowych prezentacji online, nasi eksperci przedstawią aktualne wyzwania i rozwiązania w obszarze finansów:

 • S/4HANA – nowy system SAP, nowe możliwości dla finansów
 • nowe regulacje prawne a systemy SAP
 • automatyzacja i digitalizacja procesów finansowych

Do udziału w spotkaniu online zachęcamy dyrektorów finansowych, księgowych, managerów działów finansów i księgowości, a także managerów IT zainteresowanych rozwojem narzędzi wspierających obszar finansowo-księgowy.

Prosimy o zapoznanie się z tematami webinarów i rejestrację na każdą sesję z osobna.

Agenda konferencji

09:00 - 09:18
Kurs na S/4HANA w finansach

Do 2027 roku firmy korzystające z SAP ERP/ECC powinny przejść na S/4HANA. Czy to jedyny argument za migracją na S/4HANA? Co można zyskać dzięki wdrożeniu S/4HANA w finansach?
Zarejestruj się na sesję online

Arkadiusz Babiński
Manager ds. Rozwoju Biznesu - Finanse, analizy, planowanie
SNP
09:30 - 09:48
S/4 Finance - New Asset Accounting

SAP S/4HANA w zakresie aktywów trwałych to dodatkowe funkcjonalności, nowa struktura danych, a także pełna integracja z modułem finansowym, za pośrednictwem Dziennika Uniwersalnego. Księgowanie amortyzacji odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu jest efektywniejsze i nie wymaga kontroli jak dotychczas.
Zarejestruj się na sesję online

Kamila Czeska
Starszy Konsultant SAP
SNP
10:00 - 10.18
S/4 Finance - SAP Cash Management

S/4HANA zapewnia rozszerzone narzędzia w zakresie zarządzania środkami pieniężnymi. Specjaliści od treasury mogą w sposób scentralizowany zarządzać rachunkami bankowymi i analizować płynność.
Zarejestruj się na sesję online

Tomasz Krauze
Konsultant Ekspert SAP
SNP
10:30 - 10:48
Zatory płatnicze a system SAP – rozwiązanie dla ulgi na złe długi

Ulga na złe długi jest to możliwość korekty podatku VAT przez wierzyciela i dłużnika w przypadku braku zapłaty za fakturę, po spełnieniu określonych warunków. Zaprezentujemy gotowe rozwiązanie SNP, umożliwiające dostosowanie SAP do rozliczania ulgi na złe długi.
Zarejestruj się na sesję online

Magdalena Sidor
Konsultant SAP
SNP
11:00 - 11:18
Zatory płatnicze a system SAP – rozwiązanie dla sprawozdania o praktykach płatniczych

Nowe przepisy o przeciwdziałaniu zatorom płatniczym wprowadzają obowiązek przygotowywania rocznego sprawozdania o praktykach płatniczych przedsiębiorstwa. Przedstawimy gotowe rozwiązanie SNP, pozwalające na spełnienie tego obowiązku.
Zarejestruj się na sesję online

Magdalena Sidor
Konsultant SAP
SNP
11.30 - 11:48
SNP Partner Checker - rozwiązanie dla białej listy w SAP

Już kilkudziesięciu klientów wybrało pakiet SNP do obsługi białej listy podatników VAT w SAP – SNP Partner Checker. Kluczową funkcjonalnością jest rozwiązanie Edit Proposal, zapewniające możliwości weryfikowania płatności. Kolejną nową funkcją rozwiązania jest weryfikacja danych adresowych kontrahentów w Bazie Internetowej REGON (BIR).
Zarejestruj się na sesję online

Karol Ginter
Lider Zespołu Finansów i Kontrolingu
SNP
12:00 - 12:18
Jednolity Plik Kontrolny w SAP – nowe potrzeby, nowe rozwiązania

SNP JPK w SAP to sprawdzone w ponad 200 firmach rozwiązanie SNP, które pozwala przygotować SAP do generowania danych podatkowych i księgowych w formie JPK, zgodnie z aktualnymi przepisami (struktura V7M/VDEK). Zaprezentujemy najnowsze aktualizacje w rozwiązaniu, w tym możliwość generowania deklaracji w sposób tradycyjny (w PDF). Przedstawimy również JPK z perspektywy nowych pytań i odpowiedzi ze strony Ministerstwa Finansów.
Zarejestruj się na sesję online

Szymon Chmielewski
Konsultant SAP
SNP
12:30 - 12:48
Twardy czy miękki – przygotuj SAP na Brexit

W związku z Brexitem, firmy korzystające z SAP czeka konieczność dokonania zmian dla obsługi transakcji z brytyjskimi kontrahentami w modułach FI, MM i SD. SNP Brexit Pack to pakiet pozwalający przygotować SAP do zmian, które nastąpią na przełomie 2020 i 2021 roku, po zakończeniu okresu przejściowego dla Brexit.
Zarejestruj się na sesję online

Krzysztof Gołębiewski
Konsultant SAP
SNP
13:00 - 13.18
SNP Invoice Flow i Elektroniczny Obieg Faktur

Ewidencja dużej liczby faktur rodzi potrzebę wdrożenia elektronicznego obiegu faktur i eliminacji obiegu papierów. Naprzeciw tej potrzebie wychodzi SNP Invoice Flow, umożliwiający realizację Elektronicznego Obiegu Faktur (EOF) w całości wewnątrz systemu SAP, w oparciu o obraz dokumentu w formacie PDF.
Zarejestruj się na sesję online

Krzysztof Usowicz
Architekt Rozwiązań
SNP
Waldemar Burzych
Team Lead QA & Implementations
SNP
13:30 - 13:48
SNP EasyInput – pracuj z MS Excel w SAP

Praca działów finansów i księgowości niejednokrotnie wymaga użycia środowiska MS Excel. SNP EasyInput umożliwia wykonywanie transakcji w SAP na podstawie danych z MS Excel. Przekłada się to na przyspieszenie pracy użytkownika i zwiększenie jego wydajności. Przedstawimy scenariusze wykorzystania rozwiązania m.in. w księgowaniu faktur, dokumentów PK, wczytywaniu rozdzielników kosztów, masowej zmianie danych podstawowych i ekstrakcji danych z SAP.
Zarejestruj się na sesję online

Krzysztof Siwiec
Dyrektor Digital Transformation Center
SNP
14:00 - 14:18
Boty do roboty – SAP RPA w finansach

SAP Intelligent Robotic Process Automation pozwala tworzyć inteligentne boty, które sprawnie uporają się z rutynowymi zadaniami wykonywanymi w dziale finansów. Wyjaśnimy, jak osiągnąć konkretne korzyści biznesowe wykorzystując roboty oraz pokażemy działanie robota w praktyce – jak bot udziela odpowiedzi dostawcom na zapytania o stan konta ich rozliczeń.
Zarejestruj się na sesję online

Barbara Kowalska
Architekt Rozwiązań
SNP
14:30 - 14.48
Samoobsługa pracownicza w służbie finansów – delegacje i nie tylko

Sprawdzona przez tysiące użytkowników platforma BeeOffice pozwala wdrożyć elektroniczny system rozliczania delegacji i kosztów aut, eliminując całkowicie obieg papierowy. Szefowie finansów docenią także funkcje e-wniosków zakupowych, umożliwiającą kontrolę wydatków biurowych.
Zarejestruj się na sesję online

Zbyszek Sybilski
KAM
SNP
15.00 - 15:18
SAP Analytics Cloud dla finansów

Rozwiązanie SAP Analytics Cloud łączy w sobie raportowanie, planowanie oraz predykcję. Działom finansowym pozwala na współpracę całego zespołu, z możliwością delegowania zadań jego poszczególnym członkom, w obrębie jednej platformy, a przyjazny dla użytkownika interfejs usprawnia proces tworzenia raportów finansowych.
Zarejestruj się na sesję online

Bartosz Kram
Konsultant SAP
SNP

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.