Artykuł eksperta BCC w SAP Professional Journal: Programowanie w SAP HR – demistyfikacja | All for One Poland

Artykuł eksperta BCC w SAP Professional Journal: Programowanie w SAP HR - demistyfikacja

SAP Professional Journal (wydanie I/II 2007) publikuje obszerny artykuł Michała Szymaczka, Menedżera ds. Rozwoju Biznesu BCC w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim na temat programowania w SAP HR.

Tematem artykułu "SAP HR programming demystified: Understanding, creating, and enhancing SAP HR infotypes" są techniki programowania w rozwiązaniach SAP HR. Zainteresowani programowaniem w obszarze HR znajdą w artykule m.in. informacje o możliwościach rozszerzenia standardowych infotypów, czy tworzenia własnych infotypów. Bazując na czytelnych przykładach, wyjaśniono zasady działania rozszerzeń HR, cech i zdarzeń dynamicznych.

Michał Szymaczek jest konsultantem BCC od 1997 roku. Jako konsultant, kierownik projektu a następnie członek komitetów sterujących, brał udział w ponad 20 wdrożeniach mySAP HR, w tym w przedsięwzięciach należących do największych tego typu w Polsce – m.in. w Grupie Metro. Obecnie, jako Menedżer ds. Rozwoju Biznesu BCC zarządza kilkunastoosobowym zespołem konsultantów i odpowiada za rozwój usług BCC w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Michał Szymaczek posiada certyfikat Project Management Professional (PMP), przyznany przez PMI (Project Management Institute).

Wydawany w USA SAP Professional Journal to najbardziej prestiżowe czasopismo o zasięgu ogólnoświatowym, przeznaczone dla specjalistów-praktyków ze środowiska SAP. Na łamach SAP Professional Journal eksperci – kierownicy projektów i doświadczeni konsultanci SAP dzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie wdrożeń, budowy i rozwoju rozwiązań i technologii SAP.

Artykuł o programowaniu w SAP HR jest kolejnym tekstem Michała Szymaczka, publikowanym na łamach SAP Professional Journal. Jesienią 2005 roku czasopismo zamieściło artykuł o wykorzystaniu technik Project Management Body of Knowledge (PMBOK) w projektach SAP, na przykładzie wdrożeń w zakresie zarządzania personelem.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com