Amica usprawnia komunikację z dostawcami dzięki rozwiązaniom internetowym | All for One Poland

Amica usprawnia komunikację z dostawcami dzięki rozwiązaniom internetowym

Amica Wronki, największy producent sprzętu AGD w Polsce, uruchomiła AVIS (Amica Vendor Information System), rozwiązanie usprawniające komunikację Amiki ze stałymi dostawcami. Wdrożenie rozwiązania, zintegrowanego z systemem SAP R/3 Amiki, zrealizowane zostało wspólnie przez dział informatyki Amiki oraz BCC.

Amica Wronki przywiązuje dużą wagę do budowy rozwiązań informatycznych umożliwiających osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Od kilku lat Amica użytkuje SAP w szerokim zakresie – od finansów i kontrolingu, przez logistykę i planowanie produkcji, po zarządzanie jakością oraz kadry i płace. Jedną z ról działu IT Amiki jest tworzenie koncepcji rozwiązań biznesowo-informatycznych – w tym także przedsięwzięć EDI, jak AVIS.

Wykorzystanie AVIS do komunikacji z dostawcami pozwala efektywniej wykorzystać pracę działu zaopatrzenia wronieckiej firmy, dzięki eliminacji powtarzalnych, rutynowych zapytań ze strony kontrahentów. Rozwiązanie przyczynia się także do zmniejszenia ilości błędów oraz obniżenia kosztów, związanych z tradycyjnymi metodami komunikacji. Dostawcom zaś AVIS zapewnia dostęp 24h/dobę do kluczowych danych, dotyczących ich współpracy z Amicą. Generowane przez AVIS dane mogą być eksportowane do formatów Excel lub XML i przetwarzane w rozwiązaniach informatycznych dostawcy.

Prezentowane w AVIS dane są udostępniane off-line, przy wykorzystaniu bazy danych SAP DB. Raz dziennie dane dotyczące dostawców replikowane są z SAP R/3 Amiki do pośredniczącej bazy danych, w godzinach najmniejszego obciążenia systemu. Do komunikacji między aplikacją AVIS a SAP R/3 zastosowano platformę SAP Business Connector. Wykorzystane technologie zapewniają nie tylko efektywność eksploatacji całego rozwiązania, ale także bezpieczeństwo udostępnianych danych, dzięki użyciu połączeń szyfrowanych.

Amica Wronki to największy producent artykułów AGD w Polsce. Amica Wronki jest producentem kuchni wolnostojących gazowych, gazowo-elektrycznych, elektrycznych, płyt i piekarników do zabudowy w segmentach meblowych, a także sprzętu chłodniczego: chłodziarek, chłodziarko-zamrażarek, zamrażarek, wreszcie pralek. W ofercie handlowej znajdują się również zmywarki do naczyń i klimatyzatory.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com