BCC partnerem Business Objects | All for One Poland

BCC partnerem Business Objects

Na mocy podpisanej na początku czerwca br. umowy partnerskiej, BCC poszerzyło swoją ofertę w zakresie Business Intelligence o rozwiązania firmy Business Objects.

Business Objects jest globalnym dostawcą rozwiązań Business Intelligence (BI). Systemy oferowane przez firmę pomagają lepiej analizować możliwości biznesowe, dostarczają przesłanek do trafnego podejmowania decyzji i zwiększenia wydajności pracy przedsiębiorstwa. Na początku 2008 roku zakończony został proces globalnej akwizycji Business Objects przez SAP AG, której docelowym efektem będzie integracja oferty obu firm w zakresie rozwiązań BI.

Zapoczątkowany został także proces integracji kanałów partnerskich obu firm. BCC jest pierwszym polskim partnerem SAP, który, podpisując umowę partnerską także z Business Objects, wykorzystuje możliwość dotarcia do nowych klientów i sprzedaży większej liczby produktów.

„Dzięki współpracy z Business Objects będziemy mogli lepiej obsłużyć naszych klientów, oferując im jeszcze bogatszą gamę rozwiązań Business Intelligence. Produkty Business Objects sprawdzają się zwłaszcza w firmach, korzystających z bardzo zróżnicowanych źródeł danych. Liczymy również, że partnerstwo z Business Objects pozwoli poszerzyć bazę klientów BCC o firmy niekorzystające z rozwiązań SAP” – mówi Krzysztof Siwiec, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu BCC w obszarze Finanse, Analizy, Planowanie.

„BCC jest pierwszym partnerem SAP, który po fuzji Business Objects i SAP zdecydował się wdrażać również rozwiązania Business Objects. W ten sposób zyskujemy partnera, posiadającego duże doświadczenie w rozwoju narzędzi Business Intelligence oraz liczny zespół specjalistów w tej dziedzinie” – powiedziała Paulina Darska, Channel Coordinator w Business Objects Polska.

BCC zajmuje się wdrażaniem SAP Business Intelligence (w tym hurtowni danych SAP BW) od 2002 roku. Wśród klientów firmy są m.in.: ABB, Amica, AmRest, GATX Rail, Hortex, KGHM, Kompania Piwowarska, Nestle, Opoczno, Wolters Kluwer. BCC świadczy również usługę wsparcia serwisowego użytkowników SAP BW. Od 2004 r. posiada status Partnera Eksperta SAP w zakresie SAP BW.

O Business Objects
Business Objects jest pionierem rozwiązań Business Intelligence (BI) i największym dostawcą tej klasy systemów na świecie. Dając swoim użytkownikom dostęp do kluczowych analiz, firma pomaga odpowiednio zrozumieć dane i najlepiej wykorzystać je w procesie podejmowania decyzji. Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii, globalnej struktury doradztwa i usług edukacyjnych, a także najsilniejszemu i najbardziej zróżnicowanemu kanałowi partnerskiemu, Business Objects umożliwia każdemu ze swoich 45 000 klientów, podejmowanie kluczowych decyzji na podstawie dokładnych i szybkich informacji i raportów. Business Objects ma dwie siedziby główne – w San Jose w Kaliforni i Paryżu. Firma jest notowana na giełdach Nasdaq (BOBJ) i Euronext w Paryżu (ISIN: FR0004026250 – BOB). Szczegółowe informacje o Business Objects dostępne są na stronie: www.businessobjects.com

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com