BeeOffice wesprze codzienną pracę w grupie EWE Polska | All for One Poland

BeeOffice wesprze codzienną pracę w grupie EWE Polska

Wkrótce grupa EWE Polska będzie korzystać z BeeOffice, usprawniając codzienne czynności administracyjne i kadrowe. W BeeOffice pracownicy firmy będą m.in. składać wnioski urlopowe i rozliczać delegacje online.

Z aplikacji działającej w chmurze będzie korzystać ponad 100 pracowników EWE Polska. BeeOffice wspiera czynności kadrowe (elektroniczne wnioski urlopowe) i rozliczanie delegacji. Wykorzystywane będzie również do prowadzenia rejestru sprzętu IT, licencji na oprogramowanie, a także do zarządzania flotą firmowych aut (rozliczenia paliwa, rejestracja zdarzeń serwisowych).

„Standard BeeOffice dostarcza nam bogatej funkcjonalności, którą można elastycznie dostosować do różnych potrzeb i procesów. Dodatkową wartością jest możliwość uruchomienia zupełnie nowych funkcji. Specjalnie dla nas zostało przygotowane rozwiązanie do zarządzania grafikami czasu pracy” – powiedział Mariusz Radosh, Dyrektor IT & TK w EWE Polska.

Grupa EWE Polska należy do koncernu EWE AG, firmy multienergetycznej z siedzibą w Niemczech. Firmy z grupy EWE Polska należą do czołówki specjalistów w dostarczaniu i optymalizacji wykorzystania nowoczesnych źródeł energii – głównie gazu ziemnego i energii elektrycznej. Więcej: www.ewe.pl

BeeOffice – autorskie rozwiązanie BCC – to innowacyjny portal samoobsługowy dla firmy każdej wielkości, umożliwiający codzienne oszczędności czasu pracowników i redukcję kosztów. Dostępne w chmurze rozwiązanie pozwala na wybór dowolnej kombinacji funkcji i modułów (m.in. Delegacje, Urlopy, Terminarz, Rezerwacje, Zapotrzebowania, Forum). BeeOffice to szybkie uruchomienie i łatwy rozwój o dedykowane funkcje, a także możliwość integracji z systemami HR i ERP. Rozwiązanie jest dostarczane i rozwijane w ramach BCC Software Factory – ośrodka kompetencyjnego BCC specjalizującego się w rozwoju oprogramowania.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com