Zapraszamy na 30. Kongres Kadry | All for One Poland

Zapraszamy na 30. Kongres Kadry

19-21 listopada 2019, Warszawa

SNP zaprasza managerów działów HR na 30. Kongres Kadry pod hasłem IDZIEMY PO NOWE! #zprzeszłością #wprzyszłość, 19-21 listopada w Warszawie.

Szczególnie serdecznie zapraszamy na prezentację naszego eksperta pod tytułem Zmieniajmy doświadczenie pracownika za pomocą narzędzi HR!, która odbędzie się 20 listopada o godzinie 11:25.

„Employee experience”, pojęcie wymieniane wśród kluczowych trendów HR, to doświadczenie pracownika z punktu widzenia różnych aspektów organizacji, począwszy od rekrutacji, adaptacji, poprzez rozwój, a kończąc na odejściu z firmy. Firmy oferujące pracownikom doświadczenie na najwyższym poziomie osiągają najlepsze wyniki finansowe i oceny klientów. Zmieniając nasze postrzeganie narzędzi informatycznych HR możemy radykalnie zwiększyć satysfakcję pracowników. Dobierając odpowiednio aplikacje wspierające rekrutację, onboarding, samoobsługę pracowniczą czy zarządzanie czasem pracy wpłyniemy pozytywnie na doświadczenie pracowników i docelowo – wyniki firmy.

SNP Poland (do 2017 – BCC), partner ścieżki równoległej NOWE IDEE (HR Demo day) Kongresu, to Złoty Partner SAP i największa firma wdrożeniowa SAP w Polsce. SNP dostarcza unikalne rozwiązania i narzędzia wspierające migrację do S/4HANA. SNP Poland jest także twórcą unikalnych rozwiązań do SAP, wspierających pracę działów HR.

Więcej informacji na stronie Organizatora.

Polecana oferta

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.