BCC Partnerem Ekspertem SAP w zakresie mySAP HR | All for One Poland

BCC Partnerem Ekspertem SAP w zakresie mySAP HR

BCC otrzymało od SAP Polska status Partnera Eksperta w zakresie mySAP HR – rozwiązań SAP wspierających zarządzanie kapitałem ludzkim.

Tytuł jest potwierdzeniem eksperckiego poziomu usług BCC w zakresie mySAP HR. BCC jest obecne na rynku wdrożeń SAP HR od 1997 roku. BCC wspierało też pierwsze wdrożenia – w Zakładach Azotowych Kędzierzyn i Polfie Poznań (obecnie GlaxoSmithKline).

Doświadczenia BCC obejmują wdrożenia HR w kilkudziesięciu firmach. Wiele wdrożeń było innowacyjnymi przedsięwzięciami, pierwszymi w Polsce w danym zakresie. Wśród przedsięwzięć mySAP HR prowadzonych przez BCC są też wymagające projekty należące do największych w Polsce, w tym m.in. w Grupie Metro – największej firmie handlowej (Makro, Real, Praktiker), oraz w największej firmie produkcyjnej w Polsce. Jako pierwszy partner SAP w Polsce BCC przygotowało i oferuje HR SPRINT – prekonfigurowaną wersję rozwiązań mySAP HR, która umożliwia tańsze i szybsze wdrożenie tych kluczowych funkcjonalności zarządzania kadrami.

„Wielokrotnie przekonaliśmy się o kompetencjach BCC w zakresie informatycznego wsparcia zarządzania kadrami, na projektach w dużych przedsiębiorstwach, jak i w firmach średniej wielkości, prowadzonych samodzielnie lub we współpracy z SAP” – powiedziała Teresa Olszewska, menedżer produktu ds. rozwiązań zarządzania kadrami, SAP Polska. „Tytuł Partnera Eksperta to ukoronowanie długoletniej współpracy i wyraz naszego uznania dla BCC jako firmy, która konsekwentnie i skutecznie umacnia swoją pozycję rynkową w tym obszarze. mySAP HR w pełni uwzględnia polską specyfikę, z całą jej złożonością, dlatego wymiana doświadczeń z takimi partnerami jak BCC była i jest dla nas znaczącym wkładem w rozwój tego rozwiązania”

Michał Szymaczek, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu BCC – Obszar Zarządzania Kapitałem Ludzkim: „Otrzymanie statusu Partnera Eksperta jest dla nas potwierdzeniem udanej współpracy z SAP na rynku wdrożeń systemów HR. Jesteśmy tutaj od samego początku, uczestniczyliśmy w pierwszych i największych przedsięwzięciach HR w Polsce, stąd status Partnera Eksperta traktujemy jako uwieńczenie dotychczasowych sukcesów naszych Klientów i BCC.”

Tytuł Partnera Eksperta mySAP HR jest kolejnym statusem tego rodzaju, przyznanym BCC przez SAP Polska. BCC posiada już tytuł Partnera Eksperta w zakresie: platformy integracyjnej SAP NetWeaver, rozwiązań SAP BW (hurtownia danych) i SAP SEM (Strategiczne Zarządzanie Przedsiębiorstwem), oraz mySAP CRM (zarządzanie relacjami z klientami). BCC jest też Partnerem Dedykowanym SAP dla branży spożywczej. Ponadto, organizacja serwisowa BCC świadcząca usługi outsourcingowe SAP, posiada status certyfikowanego Competence Center SAP.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com