Producent śmigłowców BLACK HAWK wdraża SAP HR z BCC | All for One Poland

Producent śmigłowców BLACK HAWK wdraża SAP HR z BCC

W PZL Mielec a Sikorsky Company rozpoczęto wdrożenie rozwiązań SAP HR wspierających zarządzanie kapitałem ludzkim.

Wdrożenie SAP HR rozpoczęło się w maju br. W ramach przedsięwzięcia konsultanci BCC uruchomią funkcjonalności SAP w zakresie administracji kadrami i naliczania płac, a także w obszarze „miękkiego HR” – funkcji wspomagających rozwój zawodowy pracowników.

Branża militarna, z jaką związana jest firma, stawia przed dostawcami usług szczególnie wysokie wymagania związane z polityką bezpieczeństwa informacji. Dodatkowym wyzwaniem w realizowanym projekcie SAP HR będzie też połączenie nowo wdrażanego systemu z korporacyjnym systemem SAP ERP funkcjonującym w firmie Sikorsky Aircraft.

SAP HR będzie przetwarzał dane niemal 2000 pracowników mieleckiej firmy. Rozpoczęcie korzystania z nowego systemu planowane jest na styczeń 2011 r.

BCC, Partner Ekspert SAP HR, posiada największe doświadczenie i największy potencjał w zakresie wdrożeń, rozwoju i serwisu SAP HR w Polsce. Firma zatrudnia ponad 30 wykwalifikowanych konsultantów wdrożeniowych i serwisowych SAP HR. BCC zrealizowało projekty kadrowo-płacowe m.in. w największej firmie handlowej w Polsce (Grupa Metro – sieci Real i Makro) i największej firmie produkcyjnej. Z serwisu aplikacyjnego SAP HR w Centrum Outsourcingowym BCC korzysta niemal 30 firm, w tym ABB, ING Bank Śląski, Kompania Piwowarska, Grupa MAN, sieci Makro i Real, Tchibo.

O PZL Mielec
PZL Mielec, spółka zależna Sikorsky, jest największym polskim producentem statków powietrznych. Spółka rozpoczęła produkcję helikopterów S-70i BLACK HAWK, produkuje samoloty M28 oraz M28B Bryza, wykonuje kabiny helikopterów UH-60M BLACK HAWK dla odbiorców międzynarodowych i Armii Stanów Zjednoczonych. Więcej informacji: www.pzlmielec.pl

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com