Partnerstwo BCC z Kaba: rozwiązania zarządzania czasem pracy i kontroli dostępu | All for One Poland

Partnerstwo BCC z Kaba: rozwiązania zarządzania czasem pracy i kontroli dostępu

Od czerwca br. jako partner firmy Kaba, BCC dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania do zarządzania czasem pracy i kontroli dostępu do firmy i jej pomieszczeń, w pełni zintegrowane z systemem SAP HR.

Kaba GmbH jest wiodącym na świecie dostawcą systemów rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu, w tym czytników identyfikacyjnych. Jednym z produktów Kaby jest certyfikowane przez SAP AG oprogramowanie B-COMM ERP 4, które łączy terminale Kaba z systemem SAP ERP (w szczególności SAP HR). Produkt umożliwia połączenie terminali identyfikacyjnych z funkcjonalnościami SAP – HR/HCM, PP, PM, PS, CO i CATS (międzyaplikacyjny arkusz czasu pracy). Wymiana danych między terminalami a systemem SAP przebiega automatycznie i nie wymaga tworzenia i administrowania kolejnymi interfejsami. Wymiana danych opiera się o technologie XML, ALE i SAP PI/XI oraz interfejs certyfikowany przez SAP.

W ramach współpracy partnerskiej z Kaba, BCC jest jedyną na polskim rynku firmą dostarczającą tak kompleksowe rozwiązanie obejmujące terminale z systemem zarządzania odczytami oraz systemami oceny czasu pracy i kontroli dostępu bezpośrednio w SAP HR.

Jak podkreśla Michał Szymaczek, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu w obszarze Zarządzania Kapitałem Ludzkim w BCC: „Rozwiązania rejestracji czasu pracy w SAP współpracujące z terminalami Kaba wdrażamy już od lat, m.in. w fabryce firmy Ferrero czy wiodącej polskiej sieci detalicznej. Uzyskanie statusu partnera jest formalnym potwierdzeniem naszych kompetencji i zacieśnieniem współpracy z firmą Kaba. Obecnie klienci nie muszą szukać różnych dostawców terminali i oceny czasu pracy – BCC wspólnie z firmą Kaba może zaoferować kompleksowe rozwiązanie”.

BCC, Partner Ekspert SAP HR, posiada największe doświadczenie i największy potencjał w zakresie wdrożeń, rozwoju i serwisu SAP HR w Polsce. Firma zatrudnia ponad 30 wykwalifikowanych konsultantów wdrożeniowych i serwisowych SAP HR. BCC zrealizowało projekty kadrowo-płacowe m.in. w największej firmie handlowej w Polsce (Grupa Metro – sieci Real i Makro) i największej firmie produkcyjnej. Z serwisu aplikacyjnego SAP HR w Centrum Outsourcingowym BCC korzysta niemal 30 firm. Firma posiada również duże doświadczenie w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań zarządzania czasem pracy w SAP, m.in. dla dużych sieci detalicznych.

Kaba specjalizuje się w produkcji mechanicznych, mechatronicznych i elektronicznych systemów zamknięć i kontroli dostępu oraz w rozwiązaniach Workforce Management. Prawie 60 spółek Kaba na całym świecie, które wyspecjalizowały się w różnych dziedzinach kontroli dostępu, zapewnia klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii znajdujących zastosowanie wszędzie tam, gdzie są najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jakości. Więcej informacji na stronach Kaba i rozwiązaniach Workforce Management: www.kaba.com/workforce-management

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com