Konferencja „Kadry dla Biznesu” – Jak wprowadzić zarządzanie przez cele (MBO) w oparciu o system SAP? | All for One Poland

Konferencja "Kadry dla Biznesu" - Jak wprowadzić zarządzanie przez cele (MBO) w oparciu o system SAP?

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Kadry dla Biznesu", organizowaną przez Region Wielkopolski Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami (PSZK). BCC, sponsor konferencji, przedstawi doświadczenia z projektów wprowadzania efektywnych systemów motywacyjnych, opartych na idei MBO (Management by Objectives – zarządzanie przez cele).

Odbywające się 25 IV br. w poznańskiej Wyższej Szkole Bankowej spotkanie jest przeznaczone dla menedżerów i specjalistów zaangażowanych w działania na rzecz podwyższenia efektywności zarządzania kapitałem ludzkim w firmach. Wśród tematów konferencji są m.in. motywacja pracowników, coaching, praca tymczasowa.

Przedmiotem prezentacji BCC będą możliwości wsparcia systemów motywacyjnych opartych o MBO, przez system informatyczny SAP. BCC zrealizowało dwa tego typu nowatorskie projekty, w firmach należących do największych w Polsce – w największej firmie produkcyjnej oraz w Makro Cash & Carry, części Grupy Metro.

Więcej informacji o konferencji, oraz formularz zgłoszeniowy, na stronach Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email





  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com