Klienci ocenili satysfakcję z usług BCC | All for One Poland

Klienci ocenili satysfakcję z usług BCC

Według wyników tegorocznej edycji badań satysfakcji klientów, z usług BCC w zakresie outsourcingu IT oraz serwisu aplikacyjnego SAP jest zadowolonych 92% Klientów.

BCC po raz kolejny zbadał satysfakcję klientów z usług outsourcingowych i serwisowych. Tym razem ponad 100 klientów zostało poproszonych o ocenę współpracy w zakresie m.in.: hostingu i administracji systemami, kolokacji, zapasowego centrum przetwarzania danych, helpdesku IT, a także zadowolenia z usługi serwisu aplikacyjnego SAP. Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview).

W opinii Klientów, do najmocniejszych stron świadczonych przez BCC usług należą: wiedza ekspercka konsultantów, bardzo szybka i profesjonalna obsługa podczas zgłoszeń krytycznych oraz zintegrowane centrum serwisowe – konsultanci z wielu obszarów są dostępni w jednym miejscu.

Usługi outsourcingowe i serwisowe są świadczone w ramach Centrum Outsourcingowego BCC – dedykowanej organizacji serwisowej. Usługi outsourcingu IT są oparte o podwójnie bezpieczną infrastrukturę BCC Data Centers. W realizacji usług BCC opiera się na światowych standardach pracy, m.in. w zakresie zarządzania usługami IT (System Zarządzania Usługami IT zgodny z ISO 20000 i ITIL) oraz bezpieczeństwa (System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001).

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com