Ferrero będzie zarządzać delegacjami w systemie SAP | All for One Poland

Ferrero będzie zarządzać delegacjami w systemie SAP

Ferrero Polska, znany producent słodyczy m.in. takich jak Nutella, Raffaello, Kinder Bueno, Tic Tac, jest kolejnym klientem BCC, który zdecydował się na rozwiązanie SAP wspierające rejestrację i rozliczanie podróży służbowych.

Wdrażana przez BCC funkcjonalność zarządzania podróżami służbowymi (moduł HR/FI-TV, Travel Management) wspiera działania specjalistów płacowych i finansowych. Rozwiązanie pozwala m.in. kontrolować koszty delegacji za pomocą zaawansowanych narzędzi analitycznych. System wspomaga proces zatwierdzania wniosków delegacyjnych i automatyzuje rozliczanie kosztów delegacji. SAP automatycznie rozlicza koszty delegacji poprzez listę płac, oraz dokonuje zbiorczych księgowań wydatków z nimi związanych. Koszty mogą być dekretowane w zależności od rodzaju wydatku, od powodu podróży (np. dana inwestycja), czy od miejsca podróży (kraj/zagranica).

Ferrero rozpocznie korzystanie z nowej funkcjonalności w październiku br.

BCC posiada status dedykowanego partnera SAP w zakresie zarządzania podróżami służbowymi. Firma zrealizowała pierwsze wdrożenia tej funkcjonalności w Polsce (dla Volkswagen Poznań oraz wewnętrzne wdrożenie w BCC).

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.