BCC partnerem Zlotu Użytkowników Rozwiązań mySAP HR | All for One Poland

BCC partnerem Zlotu Użytkowników Rozwiązań mySAP HR

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami mySAP HR zapraszamy do udziału w III Zlocie Użytkowników mySAP HR, odbywającym się w Jachrance pod Warszawą w dniach 9-10 września br.

W programie spotkania znalazły się prezentacje praktyków z firm użytkujących i wdrażających mySAP HR – m.in. na temat e-learningu, SAP Tutora, samoobsługi pracowniczej.

Głównym organizatorem spotkania jest SAP Polska. Partnerem specjalnym jest Telewizja Polska SA, która od 2001 roku wykorzystuje rozwiązania SAP do zarządzania sprawami personalnymi dla około 5 tysięcy pracowników i 9 tysięcy współpracowników w 12 oddziałach terenowych i 6 placówkach zagranicznych.

BCC jest partnerem merytorycznym Zlotu. Konsultant BCC wraz z Panią Ewą Szuster, Menedżerem Pionu Personalnego w Makro Cash & Carry, przedstawią prezentację “Jak skutecznie zarządzać czasem pracy?". Wdrożenie funkcjonalności wspomagania planowania czasu pracy oraz jego rozliczania dla 7000 pracowników w ponad 20 lokalizacjach Makro pozwoliło m.in. ujednolicić zasady rozliczania czasu pracy w firmie, a także raportowania tych danych. Duże znaczenie ma także wspomaganie kierowników jednostek organizacyjnych w zakresie prawidłowości planowania czasu pracy dla podległych pracowników. Rozwiązanie pozwala nie tylko rejestrować czas pracy, ale przede wszystkim umożliwia skuteczne zarządzanie nim.

W ramach drugiego dnia spotkania przewidziane są zindywidualizowane spotkania z ekspertami – możliwość uzyskania praktycznych porad i informacji. Do dyspozycji uczestników będzie m.in. konsultant BCC – ekspert w obszarze funkcjonalności zarządzania podróżami służbowymi w SAP. BCC zrealizowało pierwsze w Polsce wdrożenia tej funkcjonalności – m.in. w Volkswagenie Poznań.

Więcej informacji o programie Zlotu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie SAP Polska.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.