Ringier Axel Springer: rollout SAP z Polski do Serbii z BCC | All for One Poland

Ringier Axel Springer: rollout SAP z Polski do Serbii z BCC

Wiodąca w Europie Środkowej i Wschodniej spółka medialna Ringier Axel Springer Media AG przy wsparciu BCC prowadzi rollout SAP do swojego oddziału w Serbii.

Kończący się w listopadzie br. projekt obejmuje przeniesienie korporacyjnego systemu SAP ERP w obszarze sprzedaży i dystrybucji ze spółki Media Impact Polska do jej serbskiego odpowiednika – podmiotu odpowiedzialnego za centralną obsługę sprzedaży reklam dla wszystkich mediów grupy na serbskim rynku.

Rozwiązanie obsługujące obszar SD w grupie Ringier Axel Springer jest zintegrowane z kluczowymi dla branży systemami dziedzinowymi, w tym aplikacjami do obsługi sprzedaży powierzchni reklamowych w prasie i mediach elektronicznych. Wykonawcą prac związanych z przeniesieniem template’u SAP SD oraz prac integracyjnych jest firma BCC.

Ringier Axel Springer Media AG jest wiodącą w Środkowej i Wschodniej Europie spółką multimedialną. Oferta medialna grupy obejmuje ponad 160 tytułów prasowych i platform cyfrowych w Polsce, na Węgrzech, Słowacji i w Serbii. Ringier Axel Springer Media AG zajmuje pozycję lidera w segmencie tytułów bulwarowych Europy Środkowo-Wschodniej. Należy również do grona największych wydawców magazynów w regionie. Ponadto stale rozwijana jest oferta mediów cyfrowych należących do portfolio firmy. Zatrudnia w sumie ponad 2,7 tysiąca pracowników.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com