Hurtownia danych SAP BW w Amice Wronki | All for One Poland

Hurtownia danych SAP BW w Amice Wronki

Amica Wronki, największy producent sprzętu AGD w Polsce, wdraża hurtownię danych SAP Business Information Warehouse (SAP BW). Prace wdrożeniowe są prowadzone przez BCC.

Wdrożona funkcjonalność hurtowni danych SAP BW umożliwi menadżerom dostęp do informacji zarządczych z czterech obszarów – zarządzania łańcuchem dostaw, planowania produkcji, sprzedaży oraz finansów (kontrola należności odbiorców).

rnDzięki SAP BW kluczowe raporty z tych obszarów będą dostępne za pośrednictwem jednego interfejsu użytkownika – przez przeglądarkę WWW. Wdrożone rozwiązanie pozwoli na szybkie i łatwe tworzenie elastycznych raportów przez menadżerów, bez konieczności prac programistycznych. Z hurtowni danych skorzysta 15 użytkowników.

Amica Wronki to największy producent artykułów AGD w Polsce. Amica Wronki jest producentem kuchni wolnostojących gazowych, gazowo-elektrycznych, elektrycznych, płyt i piekarników do zabudowy w segmentach meblowych, a także sprzętu chłodniczego: chłodziarek, chłodziarko-zamrażarek, zamrażarek, wreszcie pralek. W ofercie handlowej znajdują się również zmywarki do naczyń i klimatyzatory.

Piotr Miszewski, szef projektu SAP w Amice, komentuje: "Korzystamy z systemu SAP R/3 z powodzeniem od kilku lat. Nowe produkty SAP stwarzają kolejne możliwości optymalizacji naszego biznesu. Oceniamy, że wykorzystanie hurtowni danych wniesie nową jakość do zarządzania procesami logistycznymi Amiki".

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com