BCC Edukacja – nowa spółka w Grupie BCC | All for One Poland

BCC Edukacja - nowa spółka w Grupie BCC

Zadaniem nowopowstałej spółki BCC Edukacja jest rozwój działalności szkoleniowej w zakresie rozwiązań IT, oferowanych przez Grupę BCC.

BCC prowadzi szkolenia z rozwiązań i technologii SAP już od ponad 10 lat. Są one organizowane w trakcie projektów wdrożeniowych, jak i w ramach dedykowanych programów edukacyjnych, przygotowywanych dla konkretnego klienta. Od 2006 r. działalność szkoleniowa była prowadzona przez wydzieloną jednostkę – Centrum Szkoleniowe BCC.

2007 rok był okresem intensywnego rozwoju oferty edukacyjnej BCC. Konsultanci BCC przeprowadzili ponad 500 dni szkoleń dla kilkudziesięciu klientów, w tym m.in. dla firm z grupy Volkswagena, dla Krośnieńskich Hut Szkła i Ministerstwa Obrony Narodowej. Tematami szkoleń były m.in. takie produkty jak SAP CRM (zarządzanie relacjami z klientami), SAP ICM (zarządzanie premiami i prowizjami), technologie SAP NetWeaver. Trenerzy BCC prowadzili również liczne szkolenia na zlecenie Centrum Szkoleniowego firmy SAP Polska. Oferta BCC poszerzyła się o kursy otwarte dla indywidualnych uczestników, realizowane w Centrum Szkoleniowe SAP.

„Uznaliśmy, że prowadzenie działalności edukacyjnej przez wyspecjalizowaną spółkę pozwoli nam lepiej dostosowywać ofertę do oczekiwań klientów. Zadaniem nowej firmy, poza bieżącą organizacją sesji szkoleniowych, jest rozwój oferty edukacyjnej w zakresie najnowszych rozwiązań i technologii SAP, a także szkoleń biznesowych. Tak jak dotychczas, zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych praktyków – konsultantów i kierowników projektów, pracowników BCC i z innych spółek Grupy BCC” – mówi Liliana Radomska, Kierownik Centrum Szkoleniowego BCC Edukacja.

BCC Edukacja jest trzecią specjalistyczną spółką, utworzoną w ostatnich miesiącach w grupie kapitałowej BCC – po INNOVIO, koncentrującej się na budowie specjalistycznego oprogramowania na indywidualne zamówienie firm i instytucji, oraz External Services, świadczącej usługi administracyjno-księgowe i pozyskiwania funduszy UE dla pozostałych spółek grupy BCC oraz dla lokalnych klientów z sektora MSP.

Więcej informacji o BCC Edukacja…

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com