Sika: Rollout i serwis aplikacyjny SAP ERP z BCC | All for One Poland

Sika: Rollout i serwis aplikacyjny SAP ERP z BCC

Sika Poland, część koncernu Sika, korzysta z korporacyjnych rozwiązań SAP ERP. Projekt został zrealizowany przy wsparciu BCC, a obecnie firma korzysta z usługi wsparcia użytkowników SAP przez konsultantów serwisowych BCC.

Zakończony w styczniu br. projekt polegał na przeniesieniu rozwiązań SAP ze szwajcarskiej centrali do polskiej spółki grupy oraz dostosowaniu do jej specyficznych potrzeb. Wsparcie BCC dotyczyło szerokiego zakresu funkcjonalnego SAP ERP: finansów, sprzedaży i dystrybucji oraz gospodarki materiałowej i planowania produkcji.

Projekt był częścią programu rolloutów, którego celem jest objęcie korporacyjnym rozwiązaniem SAP ERP spółek Grupy Sika w Europie, Na Bliskim Wschodzie, Azji oraz Północnej Ameryce. W przedsięwzięciu uczestniczyli konsultanci SAP ze spółki Sika Informationssysteme AG, pracownicy polskiego oddziału koncernu oraz specjaliści BCC.

Przygotowane przez BCC rozwiązanie pozostaje w ścisłej zgodności z korporacyjnym wzorcem systemu SAP Alliance. Zespół projektowy złożony z konsultantów BCC, pracowników Sika Poland oraz specjalistów IT Grupy Sika wykonał prace zgodnie z założonym zakresem i terminem.

Od kwietnia BCC świadczy dla Sika Poland usługę serwisu aplikacyjnego SAP w zakresie FI, SD, MM, PP. W ramach tego kontraktu specjaliści BCC udzielają pracownikom firmy Sika Poland zdalnej pomocy w rozwiązywaniu problemów pojawiających się przy codziennej pracy z systemem SAP.

Grupa Sika to jeden ze światowych liderów na rynku specjalistycznych produktów chemicznych do klejenia, uszczelniania, tłumienia, wzmacniania i ochrony w budownictwie oraz przemyśle. Firma posiada oddziały w 93 krajach na całym świecie i produkuje w ponad 160 fabrykach. W 2014 r. około 17 tys. pracowników wygenerowało roczną sprzedaż na poziomie 5,6 mld CHF.

 

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.