Hochland wdraża mySAP HR wspólnie z BCC | All for One Poland

Hochland wdraża mySAP HR wspólnie z BCC

Producent serów Hochland wspólnie z BCC rozpoczął wdrożenie SAP w obszarze zarządzania kadrami i płacami. Projektem zostanie objętych około 900 pracowników 3 zakładów produkcyjnych w Polsce.

Przygotowane dla firmy Hochland Polska rozwiązanie mySAP HR będzie wspierać administrację kadrami, zarządzanie strukturą organizacyjną, rozliczanie listy płac. Projekt obejmuje też zarządzanie czasem pracy, wraz z integracją mySAP HR z zewnętrznym systemem RCP (rejestracji czasu pracy). Start produktywny systemu planowany jest na grudzień br.

Wdrożenie jest realizowane wspólnie przez pracowników Hochland Polska, specjalistów z niemieckiej centrali Hochland oraz zespół BCC. Role konsultantów BCC to m.in. udział w konfiguracji i testach systemu, prowadzenie szkoleń dla pracowników Hochland Polska oraz doradztwo w zakresie polskiej specyfiki prawnej w zakresie rozwiązań kadrowo-płacowych. BCC wesprze również pracowników Hochland w czasie startu produktywnego rozwiązania.

Grzegorz Kozłowski, IT Manager Hochland Polska, komentuje: „Od partnera wdrożeniowego oczekiwaliśmy doświadczenia z wdrożeń mySAP HR, które wykorzystywały elementy standardu korporacyjnego. Takie projekty mają swoją specyfikę. Między innymi dlatego wybraliśmy BCC”.

BCC wspierało kilkadziesiąt przedsięwzięć mySAP HR, m.in. projekty należące do największych w Polsce (m.in. Grupa Metro). Poznańska firma prowadziła również wdrożenia w oparciu o korporacyjną koncepcję mySAP HR (m.in. w Kimball Electronics i we wspomnianej Grupie Metro) oraz innowacyjne, pierwsze w kraju wdrożenia licznych funkcjonalności HR (np. zarządzanie podrózami służbowymi, e-Recruiting). BCC wdraża rozwiązania kadrowo-płacowe SAP od początku ich obecności w Polsce i posiada status Partnera Eksperta SAP w zakresie rozwiązań mySAP HR.

Hochland to producent serów, m.in. pod markami Hochland, Almette i Valbon. Hochland AG jest firmą rodzinną z siedzibą w Heimenkirch w Allgäu i należy do największych producentów serów w Europie. Hochland jest reprezentowany we wszystkich krajowych i międzynarodowych znaczących asortymentach sera. Sery Hochland są sprzedawane w 50 krajach, na 5 kontynentach. W Polsce spółka posiada 3 zakłady produkcyjne: w Kaźmierzu koło Poznania, Węgrowie pod Warszawą oraz w Baranowie pod Ostrołęką. Więcej informacji: www.hochland.com.pl

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com