Zawarcie kontraktu z Odlewnią Żeliwa Śrem SA | All for One Poland

Zawarcie kontraktu z Odlewnią Żeliwa Śrem SA

Odlewnia Żeliwa Śrem SA, wiodący producent i eksporter odlewów przemysłowych, wybrał system SAP R/3. Kluczowym elementem wdrożenia będzie moduł PP, obsługujący skomplikowane procesy produkcyjne. Wdrożenie będzie realizowane przez BCC.

Zakres wdrożenia będzie szeroki – obejmie moduły BC – Basis, FI – rachunkowość finansowa, CO – controlling, FI-AA – zarządzanie majątkiem trwałym, MM – gospodarka materiałowa i zaopatrzenie, SD – sprzedaż i dystrybucja oraz PP – planowanie i sterowanie produkcją.

Szczególne znaczenie śremska firma przywiązuje do wdrożenia modułu PP, który będzie obsługiwał złożone procesy produkcyjne – od produkcji procesowej (wytapianie żeliwa) przez produkcję seryjną (odlewy motoryzacyjne) po produkcję jednostkową (skomplikowane odlewy – wytwarzane nawet w ilości 1 szt.) i obróbkę detali. Wdrożenie PP w Odlewni Żeliwa Śrem SA będzie jednym z największych wdrożeń modułów produkcyjnych systemów ERP realizowanych w Polsce.

Prace wdrożeniowe rozpoczną się w styczniu 2000 roku. Start produktywny modułów finansowych, gospodarki materiałowej, sprzedaży i części produkcji przewidziany jest na 1 stycznia 2001, w następnym etapie (w roku 2001) wdrażana będzie pozostała część produkcji.

Kontrakt podpisany między Odlewnią Żeliwa Śrem SA i BCC obejmuje również dostawę platformy sprzętowej dla systemu oraz sprzedaż licencji na oprogramowanie SAP R/3.

Odlewnia Żeliwa Śrem SA jest jedną z trzech największych odlewni żeliwa w Polsce. Produkuje ok. 50 tys. ton odlewów rocznie (głównie odlewy silnikowe, przede wszystkim dla przemysłu stoczniowego, motoryzacyjnego i rolnictwa). Od kilku lat śremska firma notuje stały wzrost sprzedaży rzędu kilkunastu procent rocznie. Ok. 55% produkcji przeznaczone jest na eksport (gł. Niemcy, Holandia, Włochy, Francja, Wielka Brytania, Skandynawia). Odlewnia Żeliwa Śrem SA należy do największych polskich eksporterów do Unii Europejskiej.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com