BCC przeprowadza kompleksowy upgrade SAP w Volkswagen Motor Polska | All for One Poland

BCC przeprowadza kompleksowy upgrade SAP w Volkswagen Motor Polska

Należąca do koncernu Volkswagena polkowicka fabryka silników rozpoczęła wspólnie z BCC przedsięwzięcie upgrade’u systemu SAP z wersji 4.6C do wersji ECC 6.0.

Rozpoczęty w sierpniu projekt dotyczy bardzo szerokiego zakresu funkcjonalności SAP, użytkowanych w VW Motor Polska – rachunkowości finansowej, zarządzania płynnością finansową, kontrolingu, zarządzania projektami i inwestycjami, gospodarki materiałowej i magazynowej, planowania produkcji, sprzedaży i dystrybucji, a także zarządzania kadrami i rozliczania listy płac.

Z rozwiązań SAP w VW Motor Polska korzysta ponad 250 użytkowników. Według planów, zaczną oni korzystać z nowej wersji systemu w grudniu br. W efekcie, firma uzyska nowe możliwości rozwoju SAP o funkcje dostępne w wersji ECC 6.0, a także zredukuje koszty utrzymania systemu.

Przedsięwzięcie w VW Motor to kolejny kompleksowy upgrade SAP do wersji ECC 6.0, realizowany przez BCC. Dotychczas, konsultanci BCC zrealizowali takie projekty m.in. w SE Bordnetze, Pfeifer & Langen, Żabce Polska, od niedawna również – w GlaxoSmithKline Pharmaceuticals.

Volkswagen Motor Polska sp. z o.o. to jedna z największych inwestycji motoryzacyjnych w Polsce – fabryka silników diesla. Zakład zlokalizowany jest w Polkowicach, na terenie legnickiej specjalnej strefy ekonomicznej. Więcej informacji: www.vwmp.com.pl

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com