BCC ponownie najlepszym dostawcą outsourcingu IT dla przemysłu | All for One Poland

BCC ponownie najlepszym dostawcą outsourcingu IT dla przemysłu

Już po raz drugi redakcja MSI Polska przyznała BCC tytuł „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu 2010” w kategorii outsourcing. Ceremonia wręczenia dyplomów odbyła się 17 marca br. w Pałacu Staszica w Warszawie.

Nagrody MSI Polska przyznawane są dostawcom najwyższej jakości usług i produktów IT dla sektora przemysłowego, na podstawie opinii klientów. Klienci nominowanych dostawców oceniali ich w formularzach, przygotowanych przez MSI Polska. Przedmiotem oceny klientów były m.in. dopasowanie oferty do potrzeb klientów oraz jakość usług i jej stosunek do ceny. Pod uwagę brane były tylko kontrakty realizowane w latach 2009-2010. Wyboru zwycięzcy dokonała redakcja MSI Polska po szczegółowej analizie wyników ankiet.

Waldemar Sokołowski, Dyrektor ds. Usług IT w BCC komentuje: "Od ponad 10 lat udowadniamy, że priorytetem dla Centrum Outsourcingowego BCC jest wysoka jakość usług i satysfakcja klienta. I choć wiele firm mówi tak o swojej organizacji, my mamy na to twarde dowody. Świadczymy usługi w oparciu o System Zarządzania Usługami IT zgodny z ISO 20000 oraz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodny z ISO 27001, najbardziej restrykcyjną normą w zakresie poufności, integralności i dostępności informacji. Jako jedyna organizacja serwisowa w Polsce co roku od 2006 r. zlecamy niezależnej instytucji TNS OBOP badania satysfakcji klientów i publicznie ogłaszamy ich wyniki. Z kolei na początku roku jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy certyfikat „SAP Partner Center of Expertise”, który potwierdza najwyższą jakość usług BCC w zakresie serwisu systemów SAP, w tym usług SAP Enterprise Support. Nagroda MSI jest dla nas tym cenniejsza, że zdobyliśmy ją drugi raz z rzędu na podstawie rekomendacji naszych Klientów. Cieszę się, że Klienci Centrum Outsourcingowego BCC dostrzegają nasze starania i wystawiają nam wysokie oceny".

Centrum Outsourcingowe BCC zapewnia kompleksową obsługę utrzymania środowiska IT: od hostingu i kolokacji we własnym data center, przez administrację systemami, po serwis aplikacyjny – wsparcie użytkowników SAP. Centrum obsługuje ponad 100 kontraktów SLA. Fundamentami jakości usług Centrum Outsourcingowego BCC, prócz doświadczenia zespołu i infrastruktury technicznej, są standardy pracy, wynikające m.in. z Systemu Zarządzania Usługami IT zgodnego z normą ISO 20000 i ITIL oraz z Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, zgodnego z normą ISO 27001. Z usług Centrum Outsourcingowego BCC korzystają takie firmy z sektora przemysłowego jak ABB, Amica, ICN Polfa Rzeszów, Plastal, Sitech z Grupy VW, Valeo.

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.