TOP200: BCC ponownie liderem IT dla sektora spożywczego | All for One Poland

TOP200: BCC ponownie liderem IT dla sektora spożywczego

W rankingu Liderów Polskiego Rynku IT za 2016 r., przygotowanym przez Computerworld, BCC, po raz kolejny, zajęło pierwsze miejsce w kategorii „Największy dostawca rozwiązań i usług IT dla sektora rolnictwa i przetwórstwa spożywczego”.

Computerworld TOP200 to prestiżowa publikacja, która od 25 lat stanowi podstawowe źródło informacji dla osób zainteresowanych polską branżą teleinformatyczną: menedżerów IT, informatyków i analityków. Raport Computerworld TOP200 to kompleksowe opracowanie, poświęcone polskiemu rynkowi teleinformatycznemu. Jego celem jest całościowe przedstawienie stanu polskiej branży ICT oraz stojących przed nią perspektyw i wyzwań.

Utrzymanie przez BCC, drugi rok z rzędu, pierwszego miejsca w rankingu dotyczącym branży spożywczej jest efektem intensywnej, długofalowej współpracy z firmami z różnych gałęzi tego sektora. Wśród klientów BCC są m.in.: producenci mięsa, napojów alkoholowych i bezalkoholowych, przetworów warzywnych i rybnych, mleka i nabiału, kawy i herbaty, słodyczy a także firmy z sektorów cukrowniczego i tytoniowego. Dla tych firm BCC realizuje m.in. wdrożenia i rozwój systemów SAP, a także usługi outsourcingu IT.

Wysokie miejsca w rankingu największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora przemysłowego i budowlanego (12 miejsce w Polsce) oraz dla sektora transportu, spedycji i logistyki (13 miejsce) potwierdza silną pozycję w innych kluczowych gałęziach gospodarki.

BCC odnotowane zostało również w czołówce największych dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Warto wspomnieć również o wysokim miejscu w rankingu firm o największych nakładach na badania i rozwój (R&D).

Usługi oferowane w oparciu o BCC Data Centers znalazły odzwierciedlenie w osiągniętych przez BCC pozycjach w rankingach: dostawcy usług centrów i przetwarzania danych (16 pozycja), dostawcy usług serwisowych (14 pozycja), dostawcy usług outsourcingowych (15 pozycja).

Globalnie BCC w rankingu największych firm informatycznych działających w Polsce w 2016 roku przesunęło się o 10 oczek do góry w stosunku do ubiegłego roku i zajmuje obecnie 94 pozycję.

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com